У Катерининському соборі в Чернігові 105 людей заспівали "Молитву за Україну" та встановили місцевий рекорд

У Катерининському соборі в Чернігові 105 людей заспівали "Молитву за Україну" та встановили місцевий рекорд

105 людей з оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ разом зі зведеним хором міста Чернігова заспівали композицію "Молитва за Україну", яку присвятили до 105-ї річниці Дня Соборності України у Катерининському соборі та встановили місцевий рекорд за кількістю учасників виконання пісні.

Композицію "Молитва за Україну" створили у 1885 році. Вона вважається духовним гімном України. Слова до нього написав український письменник та перекладач Олександр Кониський, музику — Микола Лисенко.

Учасниця встановлення рекорду Лілія Козлова
Учасниця встановлення рекорду Лілія Козлова. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Мороз по шкірі, комок від гордості в горлі стоїть. І це дуже важливо, як для людей, які будуть на це дивитися, і для нас як учасників, тому що у нашій єдності наша сила. І ми повинні єднатися в цей час, як ніколи, де б не були, в які куточки землі нас би не розкидало, але українці мають триматися один за одного", — розповіла учасниця встановлення рекорду Лілія Козлова.
В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако
В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Наша сила в єдності, будьмо єдиними й міцно триматимемо наш ланцюг єдності синьо-жовтий, як у 1990 році, коли об’єдналася Україна від Львова до Києва. Це 5,5 мільйонів людей у живий ланцюг. Оцей синьо-жовтий ланцюг єдності маємо тримати так міцно, щоб доєднати всі окуповані села і міста Херсонської й Запорізької області, українського Донбасу і нашого Криму", — каже в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Настоятель Катерининського собору отець Роман
Настоятель Катерининського собору отець Роман. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Це свідчить про те, що ми не здаємося, свідчить про те, що ми молимось, що ми не тільки молимось, й сподіваємось на милість Божу, але й самі робимо все те, щоб збудувати Україну, якою ми її хочемо бачити й в якій будуть жити наші діти", — сказав настоятель Катерининського собору отець Роман.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок