Школярі Кіровоградщини вийшли на навчання після зимових канікул

Школярі Кіровоградщини вийшли на навчання після зимових канікул

У 426 школах Кіровоградської області 22 січня відновили навчання після канікул. Учні восьми навчальних закладів відпочиватимуть ще тиждень.

Про це Суспільному розповіла директорка обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко. За її інформацією, у 322 школах учні навчаються очно. Сотня – на змішаній формі, чотири – на дистанційній.

Всього в області 434 школи, в яких навчаються майже 95 тисяч дітей (94 600). У восьми школах трьох громад – Заваллівської, Компаніївської, Маловисківської – канікули триватимуть ще тиждень.

"Є школи, які вийшли на навчання 8 та 15 січня, але більшість – 22 січня. У багатьох навчальних закладах регіону не було осінніх канікул, через це їх збільшили взимку. Але тоді школярі будуть довше вчитись у червні".
кропивницького ліцею імені Тараса Шевченка.
Фото: Суспільне Кропивницький

Місяць відпочивали школярі кропивницького ліцею імені Тараса Шевченка. Навчання для 950 учнів у другому семестрі продовжують, як і у першому, за змішаною формою, говорить директорка Галина Война. Це пов'язано з тим, що у навчальному закладі немає укриття. Сховище, яке облаштували у двох приміщеннях ліцею, розраховане на пів сотні місць. Також мають домовленість про користування укриттям у сусідній будівлі.

"Тому ми ухвалили рішення про навчання за змішаною формою. Таки чином учні початкової школи – це 400 дітей – ходять на навчання щодня. Решта 550 дітей – через день".

За інформацією Ельзи Лещенко, тривалість канікул і форму навчання у кожній школі визначають за спільним рішенням батьків, керівництва школи та місцевої влади.

На початок