В окупованій Макіївці до Дня Соборності замайорів синьо-жовтий прапор — активісти руху "Жовта стрічка"

В окупованій Макіївці до Дня Соборності замайорів синьо-жовтий прапор — активісти руху "Жовта стрічка"

Жовта стрічка
Український прапор на териконі в Макіївці, 22 січня 2024 рік, Донеччина. Фото: Жовта стрічка/Telegram

До Дня Соборності України активісти руху "Жовта Стрічка" встановили український стяг в тимчасово окупованій Макіївці Донецької області. За повідомленням руху, він височіє на териконі над дорогою до кордону з РФ.

Активісти розмістили синьо-жовтий прапор біля мікрорайону "Сонячний" у Макіївці Донецької області, яка перебуває в окупації з 2014 року. Про це повідомляє рух "Жовта стрічка".

Окупована Макіївка, Донецька область. 22 січня 2024 рік.
Окупована Макіївка, Донецька область. 22 січня 2024 рік. Фото: Жовта стрічка/Telegram
"Тепер наш прапор височіє на териконі, з якого видно дорогу з Донецька до кордону РФ. Тисячі окупантів, що проїжджають цим шляхом щоденно, будуть бачити, що навіть в 10-річній тіні окупації ми продовжуємо боротьбу з ворогом, бо Донбас — це Україна!", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про рух "Жовта стрічка"

  • Навесні 2022-го, з початком російської окупації Херсона, мешканці міста чинили спротив військовим РФ. Символом опору стала жовта стрічка, яку містяни розвішували у різних частинах обласного центру. 11 листопада 2022-го ЗСУ звільнили Херсон. Тим часом проукраїнські активісти продовжують підпільний протест у тимчасово окупованому Криму, у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок