Російська армія обстріляла Краснопільську, Миропільську, Свеську та Зноб-Новгородську громади на Сумщині

Російська армія обстріляла Краснопільську, Миропільську, Свеську та Зноб-Новгородську громади на Сумщині

Вночі 22 січня армія РФ здійснила 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 22 вибухи.

Про це повідомили в Сумській ОВА.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Миропільська, Свеська та Зноб-Новгородська громади.

По Миропільській громаді: російська армія била з артилерії, нараховано 6 вибухів. По Краснопільській та Свеській громаді здійснено мінометні обстріли, всього разом 13 вибухів. Зноб-Новгородську громаду атакували з артилерії, військова адміністрація нарахувала 3 вибухи.

Що відомо про обстріли Сумщини 21 січня

Протягом 21 січня російська армія з мінометів російські військові обстріляли Свеську громаду (3 вибухи), Хотінську (5 вибухів), Шалигинську (3 вибухи) та Есманьську. останню громаду обстріляли також зі стрілецького озброєння. Три вибухи внаслідок скидання з БпЛА вибухових пристроїв ВОГ було в Великописарівській громаді. Також по громаді здійснили гранатометний обстріл з СПГ-9 (7 вибухів) та мінометний обстріл (8 вибухів). 6 мін скинули російські військові на територію Краснопільської громади. Крім того, були скидання з БпЛА боєприпасів типу ВОГ та РГО (16 вибухів). По Білопільській громаді російські армійці вдарили з артилерії (7 вибухів) та мінометів (17 вибухів). Також був обстріл FPV дрон-камікадзе (два вибухи). В Юнаківській громаді були зафіксовані скидання з БпЛА вибухових пристроїв ВОГ (один вибух), мінометні обстріли (9 вибухів) та обстріл FPV дроном-камікадзе (один вибух).

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок