Рекорд України: у Львові розгорнули найдовший прапор із підписами військових

Рекорд України: у Львові розгорнули найдовший прапор із підписами військових

Сьогодні, 21 січня, у Львові встановили рекорд України — розгорнули найдовший прапор із підписами військових та школярів. Полотно 20-метрового стягу пронесли від пам'ятника Шевченку до Львівського театру опери та балету. Подію присвятили Дню Соборності та 105 річниці Акту злуки УНР та ЗУНР, які відзначатимуть 22 січня.

Більше про це дізнавалося Суспільне.

У Львові згадували одразу дві події – День Соборності та 105 річницю Злуки УНР та ЗУНР. З цієї нагоди львівські школярі та вихованці Ліцею імені Героїв Крут пронесли центром міста 20-метровий прапор.

Його підписували упродовж року військові та школярі із львівських шкіл, розповіла співорганізаторка акції Ірина Климович. Загалом вдалося зібрати 1300 підписів та побажань від учнів та 148 — від військових. Також стяг підписав Головнокомандувач Валерій Залужний.

"Жовта частина прапору йшла по передовій – це понад 30 бригад, а синя частина йшла школами Львова", — каже Ірина Климович.

Учасники акції розповіли, що для них означають ці дати.

"Зараз дуже важливо відзначати такі свята, так як в Україні війна. А так ми підтримуємо наших військових, які зараз на війні. Адже вони віддають свої життя, щоб ми могли тут гарно жити", — розповідає учасниця заходу Софія Садольчук.

"Свята об’єднують народ, а відомо із історії, що впродовж більшої частини свого існування країна була роздроблена під владою різних держав, а отже зараз важливо об’єднатися, докласти спільних зусиль максимально проти зовнішнього ворога", — говорить ліцеїст Вадим Ворончак.

Також виступив оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та виконав музику часів УНР та Січових Стрільців.

Оркестр Національної академії сухопутних військ
Оркестр Національної академії сухопутних військ. Фото: Ірина Мочульська/Суспільне Львів

На початок