Судове засідання щодо загибелі дитини у запорізькому парку відтермінували

Судове засідання щодо загибелі дитини у запорізькому парку відтермінували

Судове засідання щодо загибелі дитини у запорізькому парку відтермінували

Підготовче судове засідання Жовтневого районного суду Запоріжжя у справі загибелі Ані Ждан у парку "Дубовий гай" перенесли на 29 жовтня. Причина – на засідання не зв’явився прокурор та захисник потерпілої сторони.

Прессекретарка Жовтневого районного суду Марія Свідлова каже, причина, по якій прокуратура Запорізької області не надіслала прокурора на слухання - невідома. Захисник потерпілої сторони не з'явився у зв’язку з хворобою, тож потерпілі, також, надали клопотання щодо відкладення судового засідання.

У Жовтневому суді Запоріжжя розглядатимуться дві кримінальні справи щодо загибелі 8-річної Ані Ждан у парку "Дубовий гай". У першій звинувачується заступник директора парку з технічних питань, якому вручили підозру ще навесні цього року. Його обвинувачують у порушенні правил будівництва й експлуатації споруд та об’єктів. Директора парку Олега Комаренка спочатку відсторонили від керівництва парком, потім зняли з посади. А 18-го серпня прокуратура Запорізької області оголосила про вручення йому підозри щодо причетності до загибелі дитини. Дії екс-керівника кваліфікують як службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. За це статею 367 ч.2 Кримінального кодексу України передбачене покарання - позбавлення волі строком від 2-х до 5-ти років. Судовий процес у його справі ще не розпочався, зараз триває слідство.

Раніше Запорізька міська рада провела власне службове розслідування щодо ситуації в парку. За його підсумками, ігрові майданчики не облаштовувалися й не ремонтувалися належним чином.

Що відомо

  • 8 березня у центральному міському парку відпочинку на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя вагою 200 кг. Дівчинка отримала політравми, її було госпіталізовано до обласної клінічної дитячої лікарні. У дитини декілька разів зупинялося серце. Врятувати її не вдалося, вона померла.
  • 13 березня директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня екс-директору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренко співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
На початок