Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому воїну з Тернопільщини

Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому воїну з Тернопільщини

Військовий Віталій Микуляк
Боєць Віталій Микуляк. Фото: Чортківська міська рада

На офіційному інтернет-представництві президента України у розділі електронні петиції зареєстрували звернення про надання звання Героя України посмертно військовому з Тернопільщини Віталію Микуляку. Петицію зареєструвала мати бійця Марія Микуляк.

Про це повідомили на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Віталій народився в селі Біла, Чортківського району, Тернопільської області. Навчався у місцевій школі, потім здобував фах у Тернопільському ВПУ. З 2016 по 2017 роки проходив строкову військову службу в Збройних силах України у Одеській області. Чоловік у перший же день повномасштабного вторгнення добровільно пішов служити до 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Він був оператором-розвідником взводу протитанкових керованих ракет.

Останній свій бій з московськими окупантами прийняв біля села Сухий Ставок Херсонської області, загинув внаслідок отриманих травм від авіаційного удару. Похований Віталій у селі Біла на Алеї Героїв. Чоловіку присвоїли звання "Почесний громадянин міста Чорткова" (посмертно), нагороджений Віталій орденом "Хрест Героя" (посмертно).

Петицію зареєстрували 17 січня 2024 року. Станом на сьогодні, 21 січня 2023 року, вона набрала 3 306 голосів з 25 000 необхідних.

На початок