"Соборність: від минулого до сьогодення". Поліцейські розповіли дітям на Херсонщині про історію державотворення

"Соборність: від минулого до сьогодення". Поліцейські розповіли дітям на Херсонщині про історію державотворення

Херсонщина, діти, Соборність, поліція
Намальовані долоньки на стіннівці до Дня Соборності, Херсонщина, січень 2024 року. Фото: Поліція Херсонської області/Facebook

На Херсонщині ювенальні поліцейські для дітей з Борозенської громади провели захід "Соборність: від минулого до сьогодення", присвячений Дню Соборності України.

Про це у Facebook повідомила поліція Херсонської області.

Ювенальні поліцейські розказали дітям про історію державотворення та сьогодення України і показали учасникам заходу відеоролик про різні етапи становлення української державності, проголошення Української Народної Республіки 1918 року та значення Акту злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною республікою 1919-го для утворення єдиної української держави.

Херсонщина поліція Соборність діти
Поліцейські з дітьми на заході до Дня Соборності, Херсонщина, Борозенська громада, січень 2024 року. Фото: Поліція Херсонської області/Facebook

Пригадали визначних борців за свободу України, які розбудовували майбутнє держави та про яких радянська влада намагалася знищити будь-які згадки або прирівняти до злочинців, йдеться у повідомленні.

Також поговорили про традиції українського народу, намалювали символи та створили ланцюжок єдності. А по завершенню заходу діти на стіннівці "Долоньки Соборності" написали свої побажання.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок