Прогнозують мороз та сніг: на Черкащину повертається зимова погода

Прогнозують мороз та сніг: на Черкащину повертається зимова погода

Прогнозують мороз та сніг: на Черкащину повертається зимова погода
Вулиця Хрещатик у Черкасах взимку. Фото: Суспільне: Черкаси

На Черкащину повертається зимова погода: очікується мороз від 1 до 6 градусів, можливий сніг.

Спокійна зимова погода утримається з 21 січня та на початку нового тижня, розповів Суспільному начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За словами синоптика, майже двотижневий період морозів на Черкащині перервав масштабний атлантичний циклон, інтенсивність відлиги 18 січня становила 4-6º тепла, пройшли дощі:

"Як наслідок, по області відмічаються лише залишки снігового покриву, верхній 3-6 см шар ґрунту відтанув, почалось танення льоду на водних об’єктах. Проте, незабаром, погода знову набуде зимових рис. Ініціатива в атмосфері поступово переходить до виступу антициклону із заходу, тому погода покращиться, але підморозить до 1-6º. Залишки хмар проявлять себе періодичним випадінням снігу. Така спокійна зимова погода утримається у неділю та на початку нового тижня", — деталізував синоптик.

На вихідні 20 та 21 січня під впливом Європейського антициклону, синоптична ситуація стабілізується. Надходження арктичного повітря знизить температуру на 3-5°: вночі 4-9º морозу, вдень 1-6º морозу. Істотні опади малоймовірні.

Новий робочий тиждень розпочнеться спокійною зимовою погодою. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 0-5° морозу.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок