На Рівненщині мер попросив скасувати собі частину преміювання на три місяці. Рада підтримала

На Рівненщині мер попросив скасувати собі частину преміювання на три місяці. Рада підтримала

Міський голова Дубна Василь Антонюк
Мер Дубна (на фото зліва) Василь Антонюк на сесії міської ради 19 січня 2024 року. Фото: Суспільне Рівне

Орієнтовно 30 тисяч гривень з преміювань міського голови Дубна на Рівненщині Василя Антонюка передадуть на потреби ЗСУ. Про тимчасове скасування частини премій проголосували депутати на позачерговій сесії міської ради 19 січня. Посадовець сам запропонував таку ініціативу.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного за підсумком засідання.

На позачерговій сесії Дубенської міської ради депутати проголосували за те, щоб з 1 січня по 31 березня 2024 року змінити розмір преміювання мера. У пункті, дію якого тимчасово зупиняють, йдеться про те, щоб Василю Антонюку "здійснювати щомісячні преміювання та преміювання до державного свята — Дня незалежності України та професійного свята — Дня місцевого самоврядування у розмірі 80% посадового окладу, з урахуванням надбавки за високі досягнення у праці".

Як повідомив Суспільному мер Дубна Василь Антонюк, він сам ініціював скасування частини преміювання, щоб гроші передати на купівлю дронів. За його словами, інші працівники всіх відділів та управлінь міської ради мають взяти приклад.

"По штатному розпису, мій посадовий оклад – 15 тисяч гривень. З них 80% - це 12 тисяч. Тобто за три місяці, з вирахуваннями, вийде орієнтовно 30 тисяч гривень. І якщо так само всі працівники міської ради передадуть зі своїх заробітних плат по декілька тисяч, то вийде нормальний дрон", – додав Василь Антонюк.

Сесія Дубенської міськради
Фото: Суспільне Рівне

На сесії депутати дискутували щодо питання про преміювання. Наталія Іваницька запитувала, чому дію цього пункту зупиняють лише на перший квартал року. Міський голова відповів:

"Поки що на перший квартал, а доживемо до другого кварталу, тоді будемо думати далі".

Депутат Роман Дворжак запитав, чи не вплинув тиск дубенчан у соціальних мережах на бажання мера тимчасово скасувати частину преміювання.

"Якби в нас були нормальні соціальні мережі, то, може, щось і впливало би. Але в нас один сумбур. Немає жодної сторінки чи акаунту, який принципово і по-справжньому відпрацьовував би проблеми міста. На мене ніхто не впливає, крім моєї дружини", — відповів міський голова.

Міський голова Дубна Антонюк
Фото: Суспільне Рівне

Згідно з офіційними даними, орієнтовна зарплата міського голови Дубна з січня по травень 2023 року складала майже 68 тисяч гривень на місяць — це сума до оподаткування.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок