Потяг Дніпро — Хелм: скільки пасажирів перевезли від початку запуску рейсу

Потяг Дніпро — Хелм: скільки пасажирів перевезли від початку запуску рейсу

потяг, Укрзалізниця
Потяг Хелм — Дніпро. Суспільне Дніпро

Від початку запуску потягу сполученням Дніпро — Хелм перевезено понад 4 тисячі пасажирів у прямому та зворотному напрямках.

Про це "Укрзалізниця" повідомила Суспільному у відповіді на інформаційний запит.

Зазначається, що у період з 9 грудня 2023 року по 14 січня 2024 року в напрямку Дніпро — Хелм перевезено 2650 пасажирів, а в напрямку Хелм — Дніпро — 1612 пасажирів.

Статистика продажу квитків окремо на зазначений потяг не ведеться, йдеться у відповіді, але загалом статистика продажу проїзних документів така: 38% усіх квитків на пасажирські поїзди продаються через застосунок "Укрзалізниці"; близько 15% — через каси. Більшість пасажирів надає перевагу купівлі квитків онлайн.

Що відомо про потяг Дніпро—Хелм

  • Перший рейс потяга з Дніпра до польського Хелма вирушив 9 грудня 2023 року. Поїзд має зручну стиковку у Варшаві. До столиці Польщі порівняно зі сполученням через Перемишль він прибуває на чотири години швидше. Потяг слідує через Кам'янське, Знам'янку, Київ, Рівне, Ковель та Ягодине.
  • За словами менеджера міжнародних перевезень Укрзалізниці Олега Гудзеляка, потяг щодня відправляється з Дніпра, і щодня курсує з Хелма. Щодня пропонується близько 400 місць на цей напрямок.
  • Загальний час у дорозі — 20 годин 17 хвилин. Вартість квитка у купе становить 2 241,31 грн, люкс — 3 269,24 грн.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок