Розклад та склад учасників біатлонної шоу-гонки у Вісбадені

Розклад та склад учасників біатлонної шоу-гонки у Вісбадені

Розклад та склад учасників біатлонної шоу-гонки у Вісбадені City Biathlon

Склад учасників та час змагань City Biathlon Wiesbaden.

City Biathlon Wiesbaden - одна з найбільших та найвідоміших літніх біатлонних шоу-гонок. Це змагання, які проходять у німецькому місті Вісбаден.

У 2020 році на старт у чоловічій та жіночій гонці вийдуть не по вісім біатлоністів, як раніше, а по дев’ять. Серед учасників мав бути українець Дмитро Підручний, однак за день до вильоту на змагання він отримав позитивний результат тесту на коронавірус, тож до Вісбадена Підручний не вилетів.

Читайте також: "Буду здавати повторний тест". Підручний - про позитивний тест на коронавірус

Склад учасників

Чоловіки: Йоганнес Бьо (Норвегія), Бенедікт Долль (Німеччина), Кантен Фійон Майє (Франція), Тарьєй Бьо (Норвегія), Яков Фак (Словенія), Міхал Крчмар (Чехія), Юліан Еберхард (Австрія), Лукас Фратцшер (Німеччина), Серафін Віснер (Швейцарія)

Жінки: Інгрід Тандревольд (Норвегія), Жулія Сімон (Франція), Маркета Давідова (Чехія), Лена Хеккі (Швейцарія), Марі Едер (Фінляндія), Марен Гаммершмідт (Німеччина), Яніна Хеттіх (Німеччина), Єкатєріна Юрлова-Перхт (Росія), Клер Іган (США)

Час гонки у Вісбадені: коли дивитися онлайн

Розпочнеться шоу-гонка кваліфікаційними заїздами, після яких буде сформована послідовність старту атлетів безпосередньо в гонці. Розклад гонки у Вісбадені:

27 вересня, неділя

  • 14:15 (київський час) - жіноча кваліфікація

Біатлон у Вісбадені: онлайн трансляція кваліфікацій

  • 14:45 - чоловіча кваліфікація
  • 15:45 - жіноча гонка
  • 16:40 - чоловіча гонка
  • 17:30 - нагородження

В Україні ніхто не транслює гонку у Вісбадені, однак дивитися онлайн можна буде кваліфікації та церемонії нагородження.

Чинними переможцями гонки у Вісбадені є Тарьєй Бьо та Ліза Вітоцці. Італійська біатлоністка, щоправда, цього року не змагається.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start