BBC опублікувала карту України без Криму. Пізніше редакція вибачилася

BBC опублікувала карту України без Криму. Пізніше редакція вибачилася

BBC опублікувала карту України без Криму. Пізніше редакція вибачилася
Фото: УНІАН

Британська служба мовлення BBC опублікувала карту України без окупованого Росією Криму у матеріалі про падіння літака на Харківщині. Через деякий час карту прибрали з матеріалу й вибачилися.

"Більш рання версія цієї історії містила неправильну карту. Просимо вибачення за помилку", — написали у кінці оновленого матеріалу.

Однак редакція не вказала, що раніше на їхній карті анексований Крим не був позначений територією України. Також у BBC використали неправильну транслітерацію української столиці – Kiev, не Kyiv.

На помилку ВВС звернули увагу в посольстві України у Великій Британії.

"Важко повірити власним очам. Сподіваємося, це була проста помилка, яка буде виправлена в найкоротший час", — йдеться у повідомленні відомстві у Twitter.

Що відомо

  • Раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "1+1" через те, що у новинах "ТСН" була показана карта України без окупованого Криму.
  • Журнал The Economist опублікував карту України без Криму.
  • В Естонії у шкільному підручнику англійської знайшли карту, де окупований Крим позначений як територія РФ. Сторінки у підручниках мають замінити на нові.
На початок