У Херсонській громаді внаслідок російських обстрілів та затоплення зруйновані 6362 об'єкти — голова МВА

У Херсонській громаді внаслідок російських обстрілів та затоплення зруйновані 6362 об'єкти — голова МВА

Херсон, обстріли РФ, пошкоджений будинок
Херсон. Посічений уламками будинок після нічних обстрілів, 20 жовтня 2023 року, Фото: Суспільне Херсон

З 24 листопада 2022 року станом на 16 січня 2024 року російська армія зруйнувала у Херсонській громаді 6362 об’єкти. З них 2240 – підтоплені житлові будинки.

Про це у Telegram повідомив керівник МВА Роман Мрочко.

За інформацією очільника міської військової адміністрації, на території громади пошкоджені 77 об’єктів інфраструктури, з них 47 — водозабезпечення та водовідведення. Крім цього, розбиті 111 закладів освіти, найбільше серед них шкіл і гімназій, 38 закладів охорони здоров’я та аптек, 153 нежитлових приміщення.

"Внаслідок російських обстрілів у Херсонській міській територіальній громаді зазнали пошкоджень 3723 житлових будинки, переважна більшість з них приватні — 2954 оселі", — написав Мрочко.

Що відомо про обстріли Херсонщини 16 січня 2024 року

Російські військові обстріляли Тягинку Бериславського району Херсонської області. Постраждали двоє людей.

Вночі 16 січня російські військові завдали удару по адміністративній будівлі поліції у Херсоні. Приміщення зазнало руйнувань, поранені двоє правоохоронців.

Також вночі російські військові атакували Білозерку Херсонської області. Пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки.

Раніше Сили оборони повідомили, що протягом доби російські військові завдали два авіаційні удари по Херсонщині. Скинули 13 керованих авіабомб по Херсону, Бериславу, Зміївці, Червоному Маяку, Республіканцю та Новобериславу.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок