Охорона в школах Сумщини: МВС розпочали новий безпековий проєкт

Охорона в школах Сумщини: МВС розпочали новий безпековий проєкт

На Сумщині стартувало навчання для діючих правоохоронців, які заступатимуть на службу у школи прикордоння у межах реалізації проєкту "Офіцери служби освітньої безпеки". Згодом їх замінять офіцери, які пройдуть відбір та відповідну підготовку.

Про це Суспільному повідомили у ГУНП в Сумській області.

За словами працівників поліції, мета проєкту захистити дітей в школах прикордоння зважаючи на небезпеки пов'язані з російськими обстрілами, ризиками застосування вибухонебезпечних предметів та зброї.

"На Сумщині визначено таких 63 заклади. Наразі, працівники поліції після навчання тимчасово стануть до служби у школах. Згодом розпочнеться рекрутинг на постійних працівників, які там будуть служити. Він буде відбуватися на конкурсній основі", розповіла т.в.о. пресофіцера ГУНП в Сумській області Катерина Шосталь.

Загалом у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київськйі, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Чернігівській області до кінця січня у 402 школи будуть забезпечені офіцерами безпеки.

Охорона в школах Сумщини: МВС розпочали новий безпековий проєкт
Навчання працівників поліції на Сумщині. Фото: ГУНП в Сумській області

До повноважень поліцейських входитиме пропускний режим (в багатьох школах встановлюватимуть спецрамки та металошукачі), комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення, йшлося у повідомлені Уряду.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок