На Кіровоградщині боржників відключатимуть від водопостачання

На Кіровоградщині боржників відключатимуть від водопостачання

На Кіровоградщині боржників відключатимуть від водопостачання
Ілюстративне. Боржників відключатимуть від водопостачання. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області боржників підприємства "Дніпро-Кіровоград" відключатимуть від водопостачання. Вони мають 30 діб на погашення заборгованості після попередження.

У грудні 2023 року уряд України зняв заборону на відключення постачання житлово-комунальних послуг через несплату, яку ввели у березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За словами керівника підприємства "Дніпро-Кіровоград" Миколи Романюка, нині розробляють заходи для відключення боржників через 30 днів з моменту попередження.

Підприємство "Дніпро-Кіровоград" забезпечує водою 400 тисяч жителів Кіровоградської області, розповів керівник. Нині абоненти винні за спожиту воду 184 мільйони гривень.

"Це величезна сума для підприємства. Цих грошей не вистачає для функціонування гідротехнічної системи, яка складається з майже двох тисяч кілометрів трубопроводів різних діаметрів та десятків насосних станцій".

Нині в області діє тариф: за один кубометр — 25 гривень 21 копійка за водопостачання та 20 гривень 76 копійок за водовідведення.

На початок