У Чернігові збільшилась кількість пошкоджених будинків та квартир через падіння уламків російської ракети

У Чернігові збільшилась кількість пошкоджених будинків та квартир через падіння уламків російської ракети

Внаслідок падіння уламків російської ракети в одному з приватних секторів Чернігова 13 січня пошкоджено 28 приватних будинків (у трьох будинках серйозні пошкодження), 20 квартир в одній багатоповерхівці (переважно побиті балконні вікна) та чотири магазини.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

До відновлення постраждалих помешкань залучили міжнародних партнерів— Данську Раду у справах біженців, People in Need, ZOA. Про це повідомила начальниця відділу міжнародних відносин та інвестицій Наталія Хольченкова на загальноміській нараді 16 січня. За її словами розмір компенсації залежатиме від об'єму пошкоджень.

"Станом на сьогодні (16 січня, — ред.) всі адреси розподілені між міжнародними партнерами. Протягом понеділка (15 січня, ред.) були проведені обстеження, сьогодні-завтра ми чекаємо висновки від міжнародних партнерів, які саме адреси, й у якому об'ємі вони зможуть взяти в роботу. Попередньо за домовленістю буде виплачена грошова компенсація у розмірі згідно з об'ємом пошкоджень протягом двох-трьох тижнів".

Як зазначила Наталія Хольченкова, можливість проведення ремонтних робіт є, але це може тривати близько двох місяців. Тому вирішили обрати варіант грошової компенсації.

Також наразі вирішують питання стосовно допомоги власникам квартир, де пошкоджені балконні вікна. Наразі подібні відновлювальні роботи не входять в гуманітарні програми цих міжнародних організацій, розповіла Хольченкова.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок