Команда Тернопільської області виграла естафету літнього чемпіонату України з біатлону Fecebook

У заключний день змагань Літнього чемпіонату України з біатлону в Чернігові відбулася змішана естафетна гонка. Команда Тернопільської області виграла естафету.

Тернопільську область представляли – Олександра Меркушина, Анастасія Меркушина, Віталій Труш та Руслан Бригадир.

Команда Тернопільської показала найкращий результат серед десяти команда, здобувши відповідно "золоті" медалі. "Срібло" у сумської команди, а команда з Чернігівської області стала "бронзовою".

Змагання відбувалися впродовж чотирьох днів серед чоловіків та жінок. Розпочались змагання у Чернігові 22 вересня.

• "Буду здавати повторний тест". Підручний - про позитивний тест на коронавірус.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start