Утриманець колонії обдурив 28 одеситів на продажі новорічних ялинок — поліція

Утриманець колонії обдурив 28 одеситів на продажі новорічних ялинок — поліція

В Одесі викрили утриманця виправної колонії на шахрайстві: його підозрюють у продажі містянам неіснуючих ялинки. На схемі чоловік заробив близько 20 тисяч гривень.

Про це 15 січня повідомили в пресслужбі поліції Одещини.

За даними правоохоронців, чоловік обдурив 28 одеситів. Напередодні Нового року на одному з сайтів він розмістив оголошення про продаж штучних ялинок. Одне дерево коштувало від 500 до 700 гривень. При цьому товар надсилали виключно за повної передоплати.

На це оголошення відгукнулись 28 містян. Вони переказали гроші, але товар не отримали. На зв'язок продавець більше не виходив, тому люди звернулись до поліції. Загальна сума, яку вони переказали за ялинки, склала близько 20 тисяч гривень.

Поліція з'ясувала, що оголошення розмістив засуджений за крадіжки чоловік, який перебуває у виправній колонії. У нього вилучили мобільний телефон, з якого розмістили оголошення.

Чоловіку повідомили про підозру ч. 2 ст. 190Заволодіння чужим майном шляхом обману, тобто шахрайство, вчинене повторно Кримінального кодексу України. За даними поліції, йому загрожує ще три роки ув’язнення, окрім невідбутих 4,9 років позбавлення волі за попередні правопорушення.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок