На Закарпатті затримали 5 чоловіків при спробі незаконно потрапити до країн ЄС

На Закарпатті затримали 5 чоловіків при спробі незаконно потрапити до країн ЄС

На Закарпатті затримали 5 чоловіків при спробі незаконно потрапити до країн ЄС
Фото: Держприкордонслужба України — Західний кордон | Facebook

На Закарпатті протягом доби прикордонники Чопського загону загону затримали п'ятьох чоловіків, які намагалися потрапити до Угорщини та Словаччини за допомогою підроблених документів.

Про це повідомили на сторінці Держприкордонслужби України — Західний кордон у Facebook.

За інформацією відомства, трьох військовозобов'язаних чоловіків зупинили на кордоні з Угорщиною, ще двох — на кордоні зі Словаччиною.

У пункті пропуску "Тиса" прикордонний наряд виявив ознаки підробки у довідках військово-лікарської комісії та тимчасових посвідченнях військовозобов’язаного, які начебто підтверджували непридатність двох чоловіків, жителів Донеччини та Вінниччини, до військової служби. Аналогічний випадок трапився з киянином, який прямував в Угорщину потягом через пункт пропуску "Чоп".

"Ще двох "хитрунів" прикордонники виявили у пунктах пропуску "Ужгород" та «Малі Селменці" на кордоні зі Словаччиною. Обидва сподівалися виїхати за фейковими довідками, що також мали посвідчувати їх непридатність до військової служби. Правоохоронці сконтактувалися із зазначеними у документами органами видачі та отримали інформацію, що такі документи не видавалися. До того ж, пред’явники "липових" довідок та посвідчень не орієнтувалися у порядку їх отримання, — йдеться у повідомленні.

Усім п’ятьом чоловікам відмовили у пропуску через кордон. Правоохоронці відкрили провадження за ст. 358 Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампівККУ.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок