За добу армія РФ втратила на Бахмутському та Лимано-Куп'янському напрямках ще понад 400 військових

За добу армія РФ втратила на Бахмутському та Лимано-Куп'янському напрямках ще понад 400 військових

Армія РФ за добу 332 рази обстріляла Бахмутський напрямок, а Лимано-Куп'янський — 574. Військові РФ втратили на цій ділянці фронту 437 бійці та майже 130 одиниць військової техніки. Російська армія продовжує тримати на Бахмутському напрямку приблизно 62 тисячі своїх військових.

Про це повідомив в ефірі марафону "Суспільне. Спротив" начальник служби зв'язків з громадськістю командування Сухопутних військ Володимир Фітьо.

"На Бахмутському напрямку за добу українські військові відбили п'ять атак в районі Кліщіївки, Андріївки. Армія РФ втратила 133 бійці та 62 одинці військової техніки знищені, зокрема, одну бойову броньовану машину", — розповів Фітьо.

За його словами, на Лимано-Куп'янському напрямку українські військові відбили 17 атак армії РФ, а саме три — на Куп'янському та 14 — на Лиманському, в районі Синьківки, Петропавлівки на Харківщині та Макіївці на Луганщині.

"На Лиманському напрямку активізувалась ситуація. В районі Серебрянського лісництва російські військові застосували авіацію. Українські військові знищили 304 військових РФ, 67 одиниць військової техніки, зокрема, 11 танків, дев'ять бойових машин піхоти(БМП-2), одна — БМП-1 та одна — БМП-3", — уточнив Фітьо.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок