На передовій тероборонівцю з Волині вручили відзнаку "Золотий хрест"

На передовій тероборонівцю з Волині вручили відзнаку "Золотий хрест"

Сирський вручає відзнаку бійцю з Волині Богдану Кушнєруку
Генерал-полковник Олександр Сирський вручає відзнаку бійцю з Волині Богдану Кушнєруку (зліва), січень 2024. Фото: 100 Бригада Тероборони Волині

На передовій військовослужбовцю 100 бригади тероборони Волині Богдану Кушнєруку вручили почесну відзнаку "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Як повідомили у Маневицькій громаді, звідки родом боєць, нагороду волинянину вручив генерал-полковник Олександр Сирський, який відвідав підрозділи бригади в смузі оборони.

Відомо, що Богдан Кушнєрук з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у військо. З весни 2023-го разом з побратимами виконує бойові завдання на передовій.

Що відомо про участь ТРО Волині в боях на сході

У квітні 2023 бійців 100-ї бригади ТРО Волині передислокували для виконання бойових завдань на сході. Українсько-білоруський кордон нині під охороною інших бригад.

Після передислокації волиняни брали участь у боях на Бахмутському, Куп’янському та Лиманському напрямках.

З весни військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

У вересні 2023-го тероборонівці з допомогою дрона знищили бліндаж російських військових. У знищеному бліндажі був особовий склад однієї з бригад РФ. У жовтні 2023-го тероборонівці знищили танк військ РФ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок