ЦНАП у Полтаві: як отримати послуги без черги

ЦНАП у Полтаві: як отримати послуги без черги

Які послуги без черги можна отримати у полтавському ЦНАПі
Фото: Суспільне Полтава

З 28 грудня центр надання адміністративних послуг Полтави працює за адресою вул. Соборності, 45а у приміщенні "Центру Дія". Нині тут надають 678 видів послуг. Розширення їхнього переліку пов’язане, не в останню чергу, із пенсійними питаннями.

Про це в ефірі Українського радіо "Полтава" розповіла заступниця Полтавського міського голови Ольга Величко.

У нас уже є представники Пенсійного фонду. Це робиться для того, щоб в одному місці отримати максимальну кількість послуг. Звичайно, Пенсійний фонд буде брати на себе більшу частину (надання послуг-ред.), але до нас, хто близько знаходиться, чи зручно.

Серед найпоширеніших і найзапитуваніших послуг – соціальні, реєстрація нерухомості і бізнесу, громадських формувань. Послуги земельного характеру, паспортні. Також — подача документів на компенсацію витрат, пов’язаних з тимчасовим безплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб. Саме обмеженість у часі надання цієї послуги призвела до черг у ЦНАПі.

ЦНАП у Полтаві: як отримати послуги без черги
ЦНАП у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава
Прийом документів відбувається з 1 по 5 число кожного місяця і навіть, якщо припадає на вихідні, то ми теж виходимо працювати. Саме в цей період ЦНАП повинен прийняти від 1200 до 1500 осіб. Це величезний натовп людей. Я звертаюся до усіх мешканців: якщо вам не терміново треба отримати якісь документи, плануйте прихід до ЦНАП після 5 числа кожного місяця. Зараз у нас натовпу нема, але наступного місяця з 1 по 5 число це знову буде повторюватися.

В середньому щодня для отримання послуг у ЦНАП звертаються від 100 до 200 громадян. Найменше відвідувачів одразу після відкриття о 8:00 і ближче до закінчення робочого дня. Працюють 23 адміністратори з надання послуг. Крім того, є представники соціального департаменту, Пенсійного фонду, реєстратори. Особлива увага до умов для людей з інвалідністю.

ЦНАП у Полтаві: як отримати послуги без черги
Щодня до ЦНАПу звертається щонайменше 100 людей. Фото: Суспільне Полтава
Приміщення відповідає всім умовам інклюзивності будівель. Там і ліфти, і мова жестова, відеозв’язок, і таблички Брайля ми розмістили, і тактильна плитка. У нас ще є окремий куточок для відвідувачів з дітками і він у нас дуже популярний.

Як повідомила Ольга Величко, після початку роботи у "Центрі Дія" полтавський ЦНАП надав дві тисячі адміністративних послуг.

Повністю інтерв’ю про роботу полтавського ЦНАП слухайте за посиланням.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок