12 років ув’язнення: у Запоріжжі засудили чоловіка, що перебував у складі незаконного збройного формування "ДНР"

12 років ув’язнення: у Запоріжжі засудили чоловіка, що перебував у складі незаконного збройного формування "ДНР"

У Запоріжжі засудили чоловіка, який приєднався до так званої "ДНР"
СБУ. Фото ілюстративне: УНІАН

За матеріалами Служби безпеки України до 12 років позбавлення волі засуджено жителя Запоріжжя, який перебував у складі незаконного збройного формування “Ромашка” та розвідувального батальйону “Спарта”. Чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) ККУ.

Про це сьогодні, 12 січня, повідомили на сайті Запорізької ОДА з посиланням на матеріали СБУ.

Слідчі встановили, що чоловік у 2014 році приєднався до терористичної організації так званої “ДНР” та вступив до лав незаконного збройного формування “Стрелковий спецназ”, а саме підрозділу “Ромашка”:

"Після проходження "вишколу" в одному з військових таборів у Донецькій області, його було призначено на посаду помічника гранатометника терористичної групи. Він брав активну участь у бойових діях проти підрозділів ЗСУ та добровольчих батальйонів у м. Слов’янську та під час захоплення селища Семенівка Слов’янського району Донецької області”, — йдеться в повідомленні.

Далі, на початку травня 2014 року чоловік вступив до новоствореної терористичної групи — Окремий розвідувальний батальйон “Спарта” підконтрольної “ДНР”. У складі нього він воював з силами АТО/ООС.

На підставі матеріалів СБУ чоловіка визнано винним  за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації)  Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок