Прибирання снігу з кропивницьких доріг. Куди його звозитимуть

Прибирання снігу з кропивницьких доріг. Куди його звозитимуть

Прибраний з доріг Кропивницького сніг звозитимуть на берег річки Інгул на вулиці Київська. Це єдине місце для збору снігу в обласному центрі, яке визначили цьогоріч.

Начальник комунального підприємства "Універсал 2005", працівники й машини якого прибирають сніг з кропивницьких доріг, Віктор Панішко розповів Суспільному, що місце для його звезення визначила міська рада. З його слів, для посипання доріг у Кропивницькому підготували 2,5 тисячі тонн протиожеледної суміші.

"Під час останньої негоди ми залучали 12 машин у перший день і 11 – у другий. З неділі на понеділок використали майже 350 тонн, а з понеділка на вівторок – 360. Ми майже всі вулиці обробляли сумішшю – насамперед ті, якими рухається громадський транспорт. Поки ми не вивозили сніг, бо його не настільки багато було".

Працівник "Універсала-2005" Василь Сало прибирав сніг та посипав дорогу на вулиці Поповича у Кропивницькому. Чистити міські дороги від снігу, сказав, почав з понеділка.

"У нас з 8:00 до 20:00 зміна. Так само вночі – з 20:00 до 8:00".

За одну зміну, зі слів чоловіка, може проїхати 100 кілометрів кропивницькими вулицями. Для посипки доріг у кузові має протиожеледну суміш.

"Шість кубометрів. Стільки вистачить – стільки й сиплю, залежно від того, як слизько. Як ожеледиця скрізь, то менше вистачає. Найбільше перехрестя й зупинки сиплемо".

Якісно чистити та посипати дороги заважають припарковані на узбіччі машини, сказав Василь Сало.

Снігоприбиральна машина підприємства "Універсал 2005"
Снігоприбиральна машина підприємства "Універсал 2005" з протиожеледною сумішшю на вулиці Поповича у Кропивницькому. Фото: Суспільне Кропивницький

Кропивничанин Іван Ліснічук вважає, що дороги від снігу мають прибирати краще.

"Переважно самі центральні дороги прогортають. Може й посипають, але сніг залишається, налипає на машину. А ще деякі водії ставлять машину на дорогу, це заважає розчистити".

На початок