Скільки коштів надійшло у держбюджет від платників податків Хмельниччини

Скільки коштів надійшло у держбюджет від платників податків Хмельниччини

Протягом 2023 року платники податків Хмельницької області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів півтора мільярда гривень. Крім того платниками Хмельниччини до державного бюджету за минулий рік надійшло 2,5 мільярда гривень податку.Це на 11 мільйонів гривень більше, ніж 2022.

Про це повідомляє Державна податкова служба Хмельницької області.

За їх інформацією, з початку 2023 року платниками області до державного бюджету спрямовано 2,5 мільярда гривень податку на додану вартість. Це на 11 мільйонів гривень більше, ніж 2022 року.

"Комунікації з платниками мають позитивний результат – бізнес працює і сумлінно сплачує податки. Підтримка бізнесу та сплата податків – це той вклад, який ми з вами повинні зробити задля підтримки фінансової стабільності нашої країни в умовах війни, підтримки Збройних сил України", – зазначають у податковій службі.

Крім того, у 2023 році малий бізнес сплатив до місцевих бюджетів 1,5 мільярда гривень єдиного податку. Ця сума на 212 мільйонів гривень перевищує аналогічні надходження 2022 року, повідомляють у ДПС Хмельниччини.

"Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад спрямували спрощенці-фізичні особи. Це 950 мільйонів гривень. Понад 190 мільйонів гривень – це внесок юридичних осіб. Сільськогосподарські товаровиробники перерахували до місцевих бюджетів 310 мільйонів гривень єдиного податку", – додають у податковій службі Хмельницької області.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок