"VIVAT, OPERETTA!" відбудеться у Хмельницькій філармонії

"VIVAT, OPERETTA!" відбудеться у Хмельницькій філармонії

Вальси Йоганна Штрауса та мелодії Імре Кальмана звучатимуть у Хмельницькій обласній філармонії на вечорі оперети "VIVAT, OPERETTA!". Академічний симфонічний оркестр, балет ансамблю "Козаки Поділля", солісти: заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія, Анна Попова, Оксана Панченко та соліст Львівської національної опери Олександр Черевик готують концертну програму.

Про це Суспільне Хмельницький розповів головний диригент Академічного симфонічного оркестру філармонії Сергій Леонов.

Вальс з оперети Імре Кальмана "Сільва", який звучатиме га вечорі оперети, виконають артисти Академічного симфонічного оркестру, диригує головний диригент академічного оркестру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов.

"Традиційно у всій Європі грати Штрауса, музику оперети саме в ці Різдвяні, після різдвяні часи. Адже настільки багато в нас в повсякденному житті суму і горя, що хочеться якимось чином, щоб люди відволіклися від того страхіття, яке зараз відбувається в душах, серцях людей. Можливо нам вдасться якось цей настрій підняти", — сказав Сергій Леонов.

"VIVAT, OPERETTA!" відбудеться у Хмельницькій філармонії
Вальс з оперети Імре Кальмана "Сільва" репетирують артисти, січень 2024, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Заслужена артистка України, солістка обласної філармонії Фатіма Чергіндзія каже, солісти виконуватимуть арії з оперет, як сольно, так і в ансамблі: "Я співаю Імре Кальмана вихідну арію "Сільви", яка мені дуже подобається. Глядач з першої ж ноти стає бадьорим. Друга арія — пісня Ардійці "Поцілунок", італійською. І буде звучати Штраус, фінал другої дії, ансамблем ми співаємо".

Почути музичні твори Штрауса у Хмельницькій обласній філармонії можна буде 10 січня о 18:00 та 11 січня у Кам’янці-Подільському міському будинку культури.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок