Як з жовтня зміняться тарифи на тепло і що про це думають лучани

Як з жовтня зміняться тарифи на тепло і що про це думають лучани

Як з жовтня зміняться тарифи на тепло і що про це думають лучани
Суспільне Волинь

З жовтня лучани по-новому платитимуть за централізоване теплопостачання. Суму розбиватимуть на увесь рік. Тариф на опалення зменшиться на 26% і становитиме 1400 гривень, - розповів Суспільному директор Луцьктепла Іван Скорупський.

Рішення про запровадження двохставкового тарифу 24 вересня ухвалили члени виконкому Луцькради.

Читайте також: "Луцькрада виділила гроші тепловикам. Коли працівникам виплатять зарплату"

"1400 грн будуть розбиті на дві частини – постійну і змінну витрати. Постійна витрата – це та витрата, яку несе підприємство на обслуговування мереж. Змінна частина витрат буде нараховуватись в опалювальний період. Вона залежить від того, скільки газу спожило підприємство і скільки тепла реалізувало", - пояснює Іван Скорупський.

У жителів обласного центру новація від тепловиків викликала чимало запитань. Лучанка Богдана Колядюк орендує в Луцьку однокімнатну квартиру з централізованим опаленням. Каже: платити за тепло цілий рік їй не вигідно: "Я не знаю, чи буду наступного року опалювального сезону знімати цю квартиру. Вийде, що я проплачу за когось за наступний опалювальний сезон".

Читайте також: "У луцьких багатоповерхівках встановлять 254 теплові пункти"

Зі слів Івана Скорупського, в місті почали тестувати системи теплопостачання до початку нового опалювального сезону. Нові тарифи можуть набрати чинності в жовтні.

Вибір редакції

На початок