У львівському Охматдиті виходили передчасно народжених близнят

У львівському Охматдиті виходили передчасно народжених близнят

У львівському Охматдиті виходили передчасно народжених близнят
Мама з доньками Терезою та Устиною. Фото: пресслужба Центру дитячої медицини лікарні Охматдит

У Центрі дитячої медицини львівського Охматдиту виходили двох передчасно народжених близнят. При народженні дівчата важили 950 та 1180 грамів. Також мали ряд ускладнень.

Як повідомили на Facebook-сторінці лікарні, близнята Устина та Тереза народилися в одному з пологових Львова на 31 тижні вагітності мами. При народженні Тереза важила 950 грамів, а Устина — 1180.

"Обидві дівчинки мали анемію недоношених. Однак, Тереза поступила до нашого шпиталю у значно складнішому стані. Із абсцесом черевної порожнини, бактеріальним сепсисом (патологічний процес дисфункції органів), некротизуючим ентереколітомНекротизуючий ентероколіт — запалення і некроз кишечника з перфорацією та вродженою пневмонією. Наша команда лікарів одразу прооперувала дівчинку", — йдеться у повідомленні.

Команда медиків
Команда медиків. Фото: пресслужба Центру дитячої медицини лікарні Охматдит

Терезі провели ряд процедур та антибіотикотерапію. Ще певний час дитина отримувала препарати заліза.

"Це був дуже складний випадок, дитина була на межі життя і смерті", — каже завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Галина Заремба.

Близнята Тереза та Устина
Близнята Тереза та Устина. Фото: пресслужба Центру дитячої медицини лікарні Охматдит

Дівчат вдалось виходити. Вага Терези при виписці становила 2100 грамів, а Устини — 3280. Час від часу, за процедурою, батьки з доньками приїжджають до Центру дитячої медицини для повного обстеження, консультацій фахівців та УЗД. За даними медиків, близнюки добре розвиваються, ростуть та набирають вагу.

На початок