В Японії кількість жертв землетрусу перевищила 160. Сніг заважає рятувальним роботам

В Японії кількість жертв землетрусу перевищила 160. Сніг заважає рятувальним роботам

Японія, людина, землетрус, сніг
Людина очищає машину від снігу на зруйнованій землетрусом вулиці у Вадзімі, Японія, 7 січня 2024 р. Фото: AP / Hiro Komae

Щонайменше 161 людина загинула внаслідок землетрусу, який стався на півострові Ното та прилеглих районах у центральній Японії 1 січня. Сніг заважає рятувальним операціям у постраждалих районах.

Про це повідомляє агентство Kyodo.

За даними уряду префектури, кількість загиблих у понеділок сягнула 161 людини, а 103 людини вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що рятувальники продовжують пошуки сотні людей, які вважаються зниклими безвісти, але сніг і дощ заважають рятувальним операціям. Сніг також заважав переселенню тих, хто вижив, у готелі та готелі за межами префектури Ісікава.

У постраждалих від стихії районах станом на 8 ранку понеділка накопичилося 13 сантиметрів снігу в Сузу, 12 см в Нанао і 9 см у Вадзімі, повідомило Японське метеорологічне агентство.

Понад 2300 людей у ​​префектурі залишилися відрізаними, в основному через розрізані дороги.

За даними місцевої влади, станом на неділю понад 28 000 людей перебували в притулках.

Що відомо про землетруси в Японії 1 січня

1 січня у Японії сталася серія землетрусів. Перші підземні поштовхи були зафіксовані в префектурі Ісікава о 16:06 за місцевим часом. Їхня магнітуда становила 7,6 та 5,7. На тлі землетрусів оголошено загрозу цунамі заввишки до 5 м, проте її скасували.

Пізніше у префектурі Ісікава стався новий землетрус. За даними національного метеорологічного управління, магнітуда становила 4,6.

Через землетруси в Японії щорічні святкові заходи біля імператорського палацу в Токіо 1 і 2 січня скасовані.

Перші 72 години після землетрусів є особливо важливими для порятунку людей, оскільки після цього шанси на виживання значно зменшуються, кажуть експерти.

На початок