На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 11 кандидатів: хто вони

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 11 кандидатів: хто вони

За посаду міського голови Дніпра на найближчих місцевих виборах боротиметься щонайменше 11 кандидатів. Станом на 30 вересня ЦВК офіційно не оприлюднила кількості зареєстрованих претендентів та їхніх імен, однак Суспільне зібрало досьє на 11-ох, які самі заявили про своє висунення та реєстрацію.

Інформація доповнюватиметься.

Борис Філатов

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/filatovborys

Борис Філатов

Борис Філатов балотується від політичної партії «Пропозиція». Свою кандидатуру зареєстрував 18 вересня.

Загальні відомості

Народився 1972 року в Дніпрі.

Закінчив Дніпровський державний університет за двома спеціальностями – «історія та суспільствознавство» та «правознавство». Захистив дисертацію, кандидат юридичних наук.

Працював юрисконсультом у комерційних підприємствах та викладачем цивільного права в Академії митної служби України, займався приватною адвокатською практикою.

У 2005-2014 роках працював журналістом, зокрема вів програму «Губернські хроніки» на 9 каналі (Дніпро).

У 2014-2015 роках був заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, коли цю посаду обіймав український бізнесмен Ігор Коломойський.

З 2015 року є міським головою Дніпра.

Політична діяльність

У 2014 році був обраним народним депутатом 8-го скликання по 27-му мажоритарному округу (Дніпро) як безпартійний самовисуванець. Був позафракційним депутатом, членом Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя та Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, а також міжфракційного об'єднання «УКРОП».

Був одним зі співзасновників партії “УКРОП”, членом її президії з 2015 року.

На місцевих виборах 2015 року був обраний міським головою від партії “УКРОП”. Також балотувався від неї до обласної та міської рад першим кандидатом. У зв’язку з обранням міським головою склав повноваження народного депутата.

Погляди та скандали

Наприкінці 2018 року заявив про вихід з партії «УКРОП».

Улітку 2020 було заявлено про створення партії «Пропозиція», співзасновником якої став Філатов. У Дніпровській раді сформували фракцію цієї політсили. Наразі до неї входить 26 депутатів.

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Борис Філатов та його дружина є власниками двох квартир у Дніпрі (279,6 і 824,5 кв. м), квартири в Києві (212,5 кв. м), будинків в Підгородному (1395,1 кв. м) та в Орлівщині (462,4 кв. м), кількох земельних ділянок у Дніпрі, а також низки нежитлових приміщень і паркомісць.

Окрім того, Філатов задекларував три годинники, колекцію японського мистецтва, низку ювелірних виробів та предметів одягу, колекційні авто – DeLorean 1981 року виготовлення й Toyota 1963 року виготовлення, а також мотоцикл з коляскою BMW 1961 року.

У власності Бориса Філатова також 8 легкових автомобілів різних марок, 2 мотоцикли, 2 водні транспортні засоби й один повітряний. Крім того, він володіє цінними паперами 6 фірм.

За 2019 рік Філатов отримав понад 560 тис. грн зарплати, а також понад 1 млн грн доходу від надання в оренду свого майна.

Готівкою має майже 2 млн грн та 1 млн дол. США, ще понад 15 тис. грн – на банківських рахунках.

Інше

Має дружину й доньку.

Заявляє, що готується до польоту в космос як космічний турист. У його декларації 2019 рік є квиток на суборбітальний політ в космос вартістю 1,4 млн грн.

Загід Краснов

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Zkrasnov

Загід Краснов

Загід Краснов балотується від політичної партії «Громадська сила». Свою кандидатуру зареєстрував 21 вересня.

Загальні відомості

Загід Краснов (при народженні – Загіддін Габібулаєв) народися 1965 року в Дагестані.

Закінчив Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного і муніципального управління» та Дніпропетровський регіональний інститут держуправління.

Працював спортивним тренером, у 1990-х офіційно очолював асоціацію підприємців Дніпра.

У 1990 – на початку 2000-х був гендиректором ТОВ «Отег», головою наглядової ради ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод».

2004 року працював у Координаційному комітеті боротьби з корупцією та організованою злочинністю при президентові на посаді головного консультанта.

Кілька місяців 2005-го року Краснов виконував обов’язки заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Політична діяльність

Загід Краснов – депутат Дніпропетровської міської ради кількох скликань:(2002, 2006, 2015).

Був одним із лідерів партії «Громада» Павла Лазаренка, яка 2006 року пройшла до Дніпропетровської міської ради. Очолював фракцію «Блоку Лазаренка» у міськраді.

2007-го став ініціатором створення організації «Громадська сила» і був обраний її лідером, пізніше з’явилась однойменна партія.

Чотири рази висувався кандидатом у нардепи – за партійними списками і як мажоритарник, жодного разу не обраний.

Двічі брав участь у виборах міського голови Дніпра: 2010 року (від «Нашої України») посів четверте місце, тоді переміг Іван Куліченко, а 2015 року (від «Громадської сили») став третім, перемогу тоді здобув Борис Філатов.

У грудні 2015 року Краснов став секретарем Дніпропетровської міськради, але вже у березні його переобрали.

Наразі – депутат Дніпровської міської ради від партії «Громадська сила», голова фракції. Член комісії міської ради з питань етики, материнства, дитинства та партнерських стосунків.

Погляди та скандали

Станом на вересень 2020 року – член заснованої ним партії «Громадська сила», голова депутатської фракції партії «Громадська сила» в міськраді.

У травні 2012 року Загіда Краснова було заарештовано за підозрою у скоєнні ДТП чотирирічної давнини: Porsche Краснова зіткнувся з іншим легковим автомобілем. ВО «Громадська сила» тоді заявила про політичний характер затримання свого лідера. Краснова відпустили із підпискою про невиїзд, згодом справу закрили «у зв'язку з відсутністю злочину», а з Краснова зняли звинувачення.

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Загід Краснов є власником двох квартир (254,5 кв. м і 37,2 кв. м) та будинку (1258,4 кв. м) у Дніпрі, 19 земельних ділянок (по 20 тис. кв. м) у Дніпровському районі, двох земельних ділянок (20 тис. кв. м) у Солонянському районі Дніпропетровщини та двох – у Дніпрі (по 1 тис. кв. м), кількох паркомісць, трьох годинників тощо. У його власності також авто MERCEDES-BENZ 2011 року випуску вартістю 4,5 млн грн.

Він також володіє 6 ТОВ та має цінні папери 6 підприємств.

За минулий рік від задекларував 14,5 млн грн доходу від ТОВ "Екоенергосервіс Дніпро" та майже 10 млн доходу від продажу майна, а також 0,5 млн грн як подарунок від сна Артема Краснова. Задекларував також понад 18 млн грн готівкою, майже 200 тис. дол. США та 170 тис. євро, а також 27млн грн на банківських рахунках.

Інше

Одружений, виховує трьох дітей.

Мгер Куюмчян

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/MgerKuiumchian

Мгер Куюмчян

Балотується від партії "Батьківщина". Свою кандидатуру зареєстрував 23 вересня.

Загальні відомості

Мгер Куюмчян народився 1987 року у Вірменії. У 1994 році родина Куюмчяна переїхала в Україну. З 1995 року навчався в декількох школах Дніпра.

Закінчив Київський національний університет ім. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

У 2009-2012 роках займав посаду генерального директора ПП «Абла Груп», основна діяльність підприємства – імпорт, торгівля рибою та морепродуктами. З 2012 року працював в аграрному підприємстві «Сігма», одному з найбільших виробників свинини в Україні.

У 2014 році ініціював створення громадської організації «Рух розвитку села».

Політична діяльність

З 2014 року є офіційним представником всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», член обласного бюро «Батьківщини».

Восени 2014 року балотувався в народні депутати України як мажоритарник по 39-ому округу. За кількістю набраних голосів посів 3-є місце серед 16 претендентів. Переміг тоді Дмитро Ярош.

З 2015 року є депутатом від Дніпропетровської обласної Ради VII скликання ВО «Батьківщина».

16 грудня 2015 року більшістю депутатів кандидатуру Мгера Куюмчяна підтримали на посаду заступника голови Дніпропетровської обласної ради.

На парламентських виборах 2019 року Куюмчян знову намагався потрапити до Верховної Ради. Цього разу за партійними списками ВО «Батьківщини». Партія в парламент пройшла, але отримала лише 24 місця за списками. Куюмчян же був 34-им.

Погляди та скандали

Член партії ВО «Батьківщина».

У 2016 році рішенням конференції обраний головою Дніпропетровської міської організації ВО «Батьківщина» та членом бюро Дніпропетровської міської організації ВО «Батьківщина».

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Куюмчян зареєстрований в Києві, але фактично проживає в селищі Слобожанському поряд з Дніпром. Там у нього земельна ділянка площею 790 кв. м і будинок 368 кв. м, вартість якого майже 3,7 млн грн.

Має у власності авто Mercedes-Benz 008 року випуску вартістю майже 0,5 млн грн.

На посаді заступника голови Дніпропетровської обласної ради Мгер Куюмчян за 2019 рік отримав 368 тис. грн зарплати. Його дружина Злата Куюмчян заробила в ПП "Сігма" 60 тис. грн. У декларації він вказав, що взяв понад 334 тис. грн кредиту в банку і ще понад 1,1 млн грн позики у свого батька.

Інше

Одружений.

Олександр Вілкул

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/OleksandrVilkul

Олександр Вілкул

Балотується від партії "Блок Вілкула "Українська перспектива". Свою кандидатуру зареєстрував 23 вересня.

Загальні відомості

Народився 1974 року в Кривому Розі на Дніпропетровщині.

Закінчив Криворізький технічний університет за фахом «гірничій інженер».

З 1997 до 2006 року працював на різних керівних посадах у сфері важкої промисловості, зокрема генеральним директором ВАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» та ВАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» (обидва входять до Метінвест Холдинг, контрольований компанією Ріната Ахметова Систем Кепітал Менеджмент).

За часів президентства Віктора Януковича, з березня 2010 по грудень 2012 року, очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію. З грудня 2012 по січень 2014 року був віце-прем'єр-міністром України в уряді Миколи Азарова.

Політична діяльність

Тричі обирався народним депутатом України.

2006-2007 — народний депутат України 5-го скликання від Партії регіонів, №59 в списку.

2007-2010 — народний депутат України 6-го скликання від Партії регіонів, №76 в списку.

2014-2019 – народний депутат України 8-го скликання від партії «Опозиційний блок», №2 в списку.

У 2019 балотувався до Верховної Ради від «Опозиційного блоку», але не пройшов і на деякий час зник з публічної політики.

Був кандидатом у мери Дніпра у 2015 році від Опозиційного блоку, програв вибори, посівши друге місце. Переможцем став Борис Філатов.

У 2019 році Вілкул балотувався на посаду президента України від партії «Опозиційний блок – Партія миру та розвитку» як її член, програв.

Погляди та скандали

Був членом Партії регіонів та партії «Опозиційний блок».

6 вересня 2019 року колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що колишнім народним депутатам Олександру Вілкулу і Дмитру Колєснікову повідомили про підозру в скоєнні злочину. Пізніше з інформації прокуратури області стало відомо, що їх підозрювали в правопорушеннях, передбачених статтею 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки).

Зокрема, Олександрові Вілкулу інкримінували оборудки з землею 2 тисяч пайщиків на посаді голови ОДА. У лютому 2020 року стало відомо, що суд у Дніпрі закрив справу через закінчення строку давності – 5 років. Сторона захисту Вілкула тоді заявила, що провину він не визнає, але погодився закрити справу.

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Вікул та його родичі є власниками квартири 123,1 кв. м у Дніпрі, квартири 69,5 кв. м у Києві та будинку 446,8 кв. м у Кривому Розі

Вілкул – власник двох легкових авто – CHEVROLET 2008 року випуску вартістю в 0,5 млн грн та TOYOTA 2017 року випуску вартістю в майже 2 млн грн, антикварних виробів, 9 годинників, зокрема Patek Philippe, Vacheron Constantin, A Breguet, Panerai, колекції книг, дорогоцінних запонок тощо.

2019 року Олександр Вілкул отримав понад 380 тис. грн доходів як зарплату за місцем роботи – у Верховній Раді та в ГО «Академія гірничих наук України», понад 300 тис. грн коштів, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, майже 714 тис. грн відсотків від депозитного внеску в банку.

Має понад 9 млн грн коштів, розміщених на банківських рахунках.

Інше

Одружений, має доньку.

Сергій Риженко

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Сергій Риженко

Сергій Риженко

Балотується від партії " Слуга народу ". Свою кандидатуру зареєстрував 24 вересня.

Загальні відомості

Народився 1963 року в Корсуні-Шевченківському Черкаської області.

Закінчив Київське медичне училище №2 та Дніпропетровський медичний інститут. Доктор медичних наук, професор.

У 90-і роки – лікар міських лікарень, у 1999—2010 рр. — головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області.

За часів президентства Віктора Януковича 2010 року обіймав посаду першого заступника міністра охорони здоров'я — головного державного санітарного лікаря України.

У 2010-2011 роках був главою Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Зараз – головний лікар Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.

Політична діяльність

З 2015 року — депутат Дніпропетровської облради від фракції блоку Петра Порошенка «Солідарність». Член постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань охорони здоров'я, дитинства та материнства.

Погляди та скандали

Був виключений з фракції партії «Європейська солідарність» в Дніпропетровській облраді після заяви про наміри балотуватись в мери Дніпра від партії «Слуга народу». У партії «Європейська Солідарність» називали його рішення балотуватись «помилковим».

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Риженко є власником будинку (231,6 кв. м), квартири (60,4 кв.м) та кімнати (18 кв. м) у Дніпрі. Двома авто – Jeep 2000 року випуску та Mitsubishi 2008 року випуску – володіє його дружина.

За минулий вік він задекларував близько 0,5 млн грн зарплати в лікарні імені Мечникова та університеті «Дніпровська політехніка», де він працював професором кафедри екології. Має також готівкою 43 тис. доларів США та 120 тис. грн на банківських рахунках.

Інше

Одружений. Виховує двох доньок. Є членом Федерації стрільби Дніпропетровської області

Тетяна Лампіка

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Тетяна Лампіка

Тетяна Лампіка

Блотується від "Партії зелених України ". Свою кандидатуру зареєструвала 24 вересня.

Загальні відомості

Народилася 1978 року в місті Марганець Дніпропетровської області. Освіта вища, директорка ТОВ "Еко Центр Дніпро".

Політична діяльність

З 2014 року засновнця та членкиня правління громадськой організації “Громадська взаємодія”. З 2015 року є головою обласної організації політичної партії "Зелені".

З 2014 року – членкиня обласної екологічної громадської ради при ОДА, з 2015 року – громадська екологічна інспекторка при Державній екологічній інспекції України, з 2017 року – голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Дніпропетровській області, а також голова громадського формування “Екологічний патруль”.

Погляди та скандали

Критикує міську владу та забудовників через вирубування дерев.

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, задекларувала близько 300 тис. грн доходів з трьох джерел:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко Центр Дніпро";
 • Громадська спілка "Зелений центр Метінвест";
 • Громадська організація "Інститут розвитку регіональної преси".

Також Лампіка задекларувала грошові активи у розмірі 400 тис. грн.

Інше

Розлучена, має двох неповнолітніх синів.

Віталій Жеганський

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Віталій Жеганський

Віталій Жеганський

Балотується від партії "Голос". Свою кандидатуру зареєстрував 24 вересня.

Загальні відомості

Народився 1985 року, освіта вища, фізична особа – підприємець, член партії "Голос", проживає в місті Підгородне Дніпровського району.

Політична діяльність

Депутат Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VI скликання. Голова Дніпровської районної ради VI скликання (2014 – 2015).

Був незалежним консультантом з надання послуг органами місцевого самоврядування у Дніпропетровській області від Global Communities. Обіймав посади у Дніпровській райраді, зокрема заступника голови та голови райдади.

З 2017 року працює керівником  ГО “Український Центр Соціального Партнерства”, а також регіональним координатором "Centre UA".

Погляди та скандали

Член партії «Фронт Змін» з 2009 по 2012 рік. Станом на 2020 рік є членом партії "Голос".

Майно та активи

Віталій Жиганський останню декларацію заповнював у 2016 році.

Сергій Нікітін

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Сергей Никитин

Сергій Нікітін

Балотується від партії "Опозиційна платформа - За життя". Свою кандидатуру зареєстрував 24 вересня

Загальні відомості

Народився 1982 року в Дніпрі.

Навчався у Дніпропетровському національному університеті, здобув фах юриста. Також навчався у Держакадемії управління при президенті України, де здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Працював юристконсультом приватної фірми, на різних посадах в управліннях Дніпропетровської міської ради. Зокрема, з 2011 по 2016 роки був заступником начальника управління корпоративних прав в департаменті корпоративних прав мерії.

Політична діяльність

Депутат Дніпровської міської ради 7 скликання, суб’єкт висування - політична партія "Опозиційний блок".

Станом на січень 2019-го року був головю депутатської фракції "За життя" в міськраді Дніпра. Заступник голови комісії міської ради з питань комунальної власності, енергозбереження та законності.

Погляди та скандали

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях. Підозрюється у використанні влади чи службового становища всупереч інтересам служби.

Депутат Дніпровської міської ради від Опозиційного блоку Сергій Нікітін розносив літнім людям великодні паски під час пандемії коронавірусу. 

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Сергій Нікітін задекларував дві квартири у с. Авіаторське Дніпропетровської області (62,4 та 33,8 кв. м), а також гараж у с. Авіаторське площею 44,2 кв. м.

Серед рухомого майна Нікітін вказав автомобіль Део 1997 року випуску, автомобіль Тойота Камрі 2012 року випуску та автомобіль Порше Кайен 2007 року випуску.

Грошові доходи:

 • Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 1 млн грн;
 • Соціальна допомога на дитину – 19,8 тис. грн;
 • Подарунок у грошовій формі – 1,2 млн грн;
 • Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, – 39 тис. грн.

Грошові активи у розмірі 113 тис. грн.

Інше

Одружений. Має доньку.

Тетяна Ричкова

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 8 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Тетяна Ричкова

Тетяна Ричкова

Балотується від партії "Європейська солідарність". Свою кандидатуру зареєструвала 24 вересня.

Загальні відомості

Народилася 1978 року в Дніпрі. Закінчила Національну металургійну академію за спеціальністю «економіст-фінансист підприємства» та почала працювати приватним підприємцем. 2013 року відкрила пекарню.

У 2000-му році вийшла заміж за нейрофізика Вадима Ричкова. Під час Революції гідності він став активістом Майдану, а звідти — вже в березні 2014 року — пішов добровольцем у 25-у повітряно-десантну бригаду.

У серпні 2014 року Вадим Ричков загинув під час важких боїв в районі Єнакієвого. Поховавши чоловіка, Тетяна Ричкова продовжила займатися волонтерською роботою.

У листопаді 2014 року почала працювати в Міністерстві оборони. Вона очолила нове державне підприємство, що займалось матеріальним забезпеченням сил спеціальних операцій та повітряно-десантних військ.

26 січня 2015 року підписала контракт і стала офіцером Збройних сил України. Була призначена помічником міністра оборони з реформ. З весни того ж року — помічник начальника Генштабу.

З березня 2015 року отримала доручення займатися питаннями дисципліни та психологічного забезпечення в армії. Займалася створенням Центру розвитку й супроводу матеріального забезпечення Збройних сил.

У травні 2015 року включена до складу Комісії державних нагород та геральдики, а в листопаді — до складу організаційного комітету з підготовки та проведення заходів зі створення меморіалу українських героїв.

Політична діяльність

На проміжних виборах депутатів Верховної Ради України 2016 року Тетяна Ричкова балотувалася шляхом самовисування від виборчого округу №27 (Дніпро). Вона посіла перше місце, набравши 44,57 % голосів виборців, і була зареєстрована народним депутатом України.

Погляди та скандали

24 рази була спіймана на "кнопкодавстві".

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Тетяна Ричкова задекларувала дві квартири: у Дніпрі площею 61 кв. м та у Києві площею 50 кв. м. Вона вказала грошові доходи за рік: заробітну плату в розмірі бизько 400 тис. грн та пенсію у розмірі 40 тис. грн, а також близько 1 млн грн грошових активів.

Інше

З допомогою батьків виховує сина.

Артем Романюков

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 10 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Артем Романюков

Артем Романюков

Балотується від партії «Демократичний альянс». Свою кандидатуру зареєстрував 24 вересня.

Загальні відомості

Народився 1984 року в російському місті Чехов, де його батько проходив військову службу. У віці трьох років разом з сім’єю переїхав до Дніпра. За даними автобіографії, з 2000 по 2006 рік отримав дві вищі технічні освіти за спеціальністю “Гідроаеродинаміка” та “Інформаційні керуючі системи і технології” у Дніпропетровському національному університеті.

Працював інженером-програмістом, репетитором, а у 2006 році заснував власний бізнес у сфері проектування, монтажу та обслуговування інженерних мереж та став директором і одним з засновників ТОВ “Клай-Мейт”, в якому працював до 2013 року.

Суміщав основну роботу з науковою діяльністю на посаді наукового співробітника кафедри Національного гірничого університету.

Політична діяльність

У 2014 році змінив рід занять – залишив бізнес та став одним з засновників громадської ініціативи “Громадський Контроль”, яка згодом стала офіційною громадською організацією “Платформа Громадський Контроль”. Основний профіль діяльності – боротьба з корупцією.

2014 року вступив до партії «Демократичний альянс».

Погляди та скандали

Станом на 2020 рік є членом партії «Демократичний альянс».

Майно та активи

Відповідно до декларації за 2019 рік, Артем Романюков є власником трьох квартир у Дніпрі (38,3, 71,5 та 132,9 кв. м),а також авто Chevrolet 2012 року випуску. У своїй декларації як цінне майно він також вказав дві електрогітари, у розділі нематеріальних активів – два винаходи.

2019 року отримав майже 200 тис. грн доходу як заробітну пату за місцем роботи та майже 35 тис. грн доходу від підприємницької діяльності. На рахунку в банку має 12,3 тис. доларів США.

Інше

Одружений, має доньку.

Олег Василенко

На посаду міського голови Дніпра претендує щонайменше 10 кандидатів: хто вониФото: https://www.facebook.com/Олег Василенко

Олег Василенко

Балотується від партії ВО «Свобода». Свою кандидатуру зареєстрував 24 вересня.

Загальні відомості

За даними з сайту ЦВК, народився 1976 року, освіта вища, директор ТОВ "ЕЛІТ ФАРМ", проживає в місті Дніпрі

Політична діяльність

На виборах 2015 року балотувався від ВО «Свобода» до обласної та міської рад, не обраний.

На парламентських виборах 2019 року був включений до виборчого списку ВО «Свобода» під № 174, не обраний.

Погляди та скандали

Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Майно та активи

У відкритому доступі немає декларації кандидата.

Інформація про кандидатів доповнюється

Що відомо

 • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.
 • 15 липня Верховна рада ухвалила проєкт постанови про призначення на 25 жовтня чергових місцевих виборів депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та мера Києва. Згідно з постановою, вибори депутатів Верховної ради АР Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях АР Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей не призначаються.

Читайте також

 • Кандидатом на посаду міського голови Дніпра від партії "Слуга народу" став Сергій Риженко
 • У Дніпрі зареєстрували першого кандидата на посаду мера: що про нього відомо
 • Боротьба за міста-мільйонники: кого партії висунули в мери та які в них шанси на перемогу
 • Міськрада Дніпра на фініші каденції: дві третини депутатів за час роботи змінили фракції
 • 160 тис. грн застави за кандидатство в мери Дніпра. Скільки коштуватимуть вибори на Дніпропетровщині
 • На Дніпропетровщині «Опора» фіксує порушення виборчого законодавства, пов’язані з правилами агітації
 • На Дніпропетровщині кандидатам в депутати від 5 партій відмовили у реєстрації на виборах
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди