На Житомирщині в рамках пілотного проєкту запрацювала група підтримки для ветеранів АТО та ООС

На Житомирщині в рамках пілотного проєкту запрацювала група підтримки для ветеранів АТО та ООС

На Житомирщині в рамках пілотного проєкту запрацювала група підтримки для ветеранів АТО та ООС
Фото: Facebook Рівний рівному. Житомир

Із 17 вересня на Житомирщині в рамках реалізації пілотного проєкту для ветеранів АТО та ООС "Рівний-Рівному" запрацювала група ветеранської підтримки. Проєкт, який діятиме упродовж трьох місяців, реалізують за підтримки Програми розвитку ООН для професійного розвитку ветеранів і ветеранок.

Окрім Житомирщини, ця Програма є пілотною ще в трьох областях України: Донецькій, Луганській та Дніпропетровській. Про це в ефірі "Українського радіо "Житомирська хвиля" розповів консультант менторської програми із підтримки ветеранів АТО/ООС "Рівний-Рівному" від Програми розвитку ООН Олекса Коба:

"Ці 4 регіони обрано, бо там найбільше ветеранів. Ідея ПРООН полягає у тому, що ті ветерани і ветеранки, які досягли результатів у бізнесі, громадському секторі або адаптаційних проєктах, стають менторами, затим обираються учасники із власними ідеями, які вони планують реалізувати. Одним із таких учасників став Сергій Гаврилюк з Житомира. Його ідея реалізовується нині. Це проєкт психологічної адаптації у форматі групи підтримки ветеранів".

За словами модератора програм ветеранського проєкту ветеранів АТО "Рівний-Рівному" у Житомирській області Сергія Гаврилюка, група ветеранської підтримки працює за певними правилами: жодних порад, без політики і релігії, жодного засудження чи критики – лише довіра, конфіденційність і толерантність. Це закрита група тільки для ветеранів, каже Сергій:

"Почуття ветеранів найкраще можуть зрозуміти лише побратими. "Рівний-Рівному" – це можливість знайти підтримку у тих питаннях, де вас не зрозуміють цивільні, та ще поспілкуватися у колі побратимів і поговорити про те, що турбує".

Зустрічі в рамках групи психологічної підтримки ветеранів проходять щочетверга у житомирському кафе "Покрова" за адресою: майдан Корольова, 14. Чергова зустріч запланована на сьогодні, 24 вересня.

На початок