"Журналісти The Telegraph неправильно зрозуміли ситуацію". Фітьо — про ймовірний наступ РФ на Харківщині

"Журналісти The Telegraph неправильно зрозуміли ситуацію". Фітьо — про ймовірний наступ РФ на Харківщині

нацгвардія харківська область
Нацгвардійці на навчанні на Харківщині, грудень 2023 року. Фото: Дмитро Гребінник/Суспільне Харків

Змін у складі російської армії на Харківщині чи поблизу кордонів військові не фіксують. Попри це, РФ не покинула планів захопити як Харків, так і всю Україну.

Так начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо прокоментував публікацію в The Telegraph про загрозу нового наступу РФ на Харківщині для Суспільного.

"Зараз ворог проводить наступальні дії поблизу Синьківки, щоб створити плацдарм для наступу на місто Куп'янськ. Звісно, що у ньому є на меті є захопити і Харків, і Полтаву, і Київ, і всю Україну — це не є ні для кого відкриттям, але змін у складі армії РФ на Харківському напрямку зараз не спостерігається. Активні наступальні дії на Куп'янському напрямку РФ веде ще з початку жовтня. Журналісти The Telegraph неправильно зрозуміли ситуацію. Ми не спостерігаємо військ на кордоні чи ударних угрупувань", — сказав Фітьо.

Раніше очільник ОВА Олег Синєгубов, коментуючи публікацію в The Telegraph заявив, що на різних напрямках фронту на Харківщині не фіксують скупчення російських військ.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок