Начальником Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області став Іван Смага

Начальником Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області став Іван Смага

Суми, начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області Іван Смага
Начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області Іван Смага та начальник Сумської ОВА Володимир Артюх, 2024 р. Фото: Сумська ОВА

Начальником Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області став Іван Смага. Його представив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації 5 січня.

"Важливий напрямок роботи очолив Іван Смага, який має значний досвід роботи у відповідній сфері", – зазначили в повідомленні ОВА.

Інформації з відкритих джерел про Івана Смагу немає. Суспільне звернулося до Сумської ОВА щодо даних про трудовий шлях новопризначеного начальника Служби.

Згідно з інформацією Державного агенства відновлення та розвитку інфраструктури України, перевірку Івана Смаги на посаду начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області розпочали 31 жовтня 2023 року.

"Ми з вами продовжуємо працювати над проєктами з відновлення Сумщини. Один з найважливіших  – це президентський проєкт відновлення Тростянця на загальну суму понад 600 млн. Реалізовуватимемо й дорожні проєкти", – зазначив Володимир Артюх.

Також Службою відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області розпочато будівельні роботи з реконструкції залізничного вокзалу та привокзальної площі та на семи об’єктах з капітального ремонту (двох автомобільних доріг загального користування, двох багатоквартирних житлових будинків, трьох будівель та приміщень Тростянецької міської лікарні), додали в ОВА.

У листопаді 2023 року у Сумській ОВА зазначили, що на відновлення Сумщини виділили понад 2 мільярди гривень.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок