На Куп'янському напрямку знизилася інтенсивність російських штурмів: з чим це пов'язано

На Куп'янському напрямку знизилася інтенсивність російських штурмів: з чим це пов'язано

На Куп'янському напрямку фронту російські війська почали рідше йти у штурми у порівнянні з груднем 2023 року.

Про це під час брифінгу 5 січня сказав керівник ОВА Синєгубов.

"Зараз інтенсивність штурмових атак ворога на Куп'янському напрямку дещо знизилася. Ми це фіксуємо вже три дні. Це, можливо, пов'язано з тими погодними умовами, які ми маємо, в тому числі ворог користується цим, щоб проводити поповнення, заміну підрозділів, які були значно пошкоджені нашими Збройними Силами. Там проводить тренування, злагодження тощо", — сказав Синєгубов.

Фото: Дмитро Гребінник/Суспільне Харків
Штурмові дії по цьому напрямку відбуваються хвилями. Зараз ворог втратив частину своїх військових формувань і йому необхідно відновитися, щоб відновити свої штурмові дії
Олег Синєгубовкерівник Харківської ОВА

"Нічого екстраординарного, позапланового по цьому напрямку ми не фіксуємо. Так само ми здійснюємо заходи, користуючись такою невеличкою паузою. Але коли я кажу, що інтенсивність впала, все одно по цьому напрямку наші воїни відбили сім ворожих штурмових атак. Вони так само продовжуються, але інтенсивність їхня знизилася", — додав Синєгубов.

Раніше Синєгубов, коментуючи публікацію в The Telegraph про загрозу нового наступу РФ на Харків, заявив, що на різних напрямках фронту на Харківщині не фіксують скупчення російських військ.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок