На Рівненщині помер військовий Валентин Скібчик, син якого загинув на Запоріжжі

На Рівненщині помер військовий Валентин Скібчик, син якого загинув на Запоріжжі

На Рівненщині помер військовий Валентин Скібчик
Валентин Скібчик. Фото: Telegram Олександрf Мензула

У лікарні помер військовий Валентин Скібчик із села Заболоття на Рівненщині. Його син загинув на війні у грудні 2023 року. Чоловіки обоє долучилися до лав територіальної оборони на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомив міський голова Вараша Олександр Мензул у Telegram.

Валентин Скібчик народився у Заболотті. Після школи працював водієм, помічником по ремонту у дитсадку "Чебурашка". Строкову службу проходив у внутрішніх військах, був командиром стрілецького відділення.

27-го лютого 2022 року разом із сином вступили до лав ТрО. Молодший сержант служив водієм кулеметного взводу роти вогневої підтримки 104-ої окремої бригади територіальної оборони.

56-річний військовий помер 3 січня у Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка через хворобу. У повідомленні не уточнили деталей.

7 грудня 2023 року загинув син чоловіка – Дмитро Скібчик. Він виконував бойове завдання біля села Роботине Запорізької області.

Поховання Валентина Скібчика відбудеться у п'ятницю, 5 січня. Траурна хода розпочнеться орієнтовно о 12:00 на початку села Заболоття і пройде до будинку на вул. Шевченка 3, кв. 1,2.

Пізніше процесія пройде до Іоанно-Богословського храму. Після поминальної служби відбудеться поховання військового на кладовищі у Заболотті.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок