Киян закликають утриматися від масових купань на Водохреще

Киян закликають утриматися від масових купань на Водохреще

Столичні комунальники перевірили водойми міста напередодні християнського свята Водохреще. Однак киян закликають утриматися від масових зібрань з міркувань безпеки.

Про це йдеться у дописі Facebook комунального підприємства "Плесо".

"В умовах війни, проведення будь-яких масових заходів та зібрань, зокрема релігійних, може бути використано країною-агресором або радикальними угрупуваннями з метою вчинення провокацій стосовно вірян та пересічних громадян, задля дестабілізації соціальної та релігійної ситуації у Києві", — зазначили в компанії.

У цьому зв'язку киян закликали цьогоріч відмовитися від купання у водоймах на Водохреще.

Водночас працівники КП "Плесо" перевірили санітарний стан і радіаційний фон поблизу водойм і на пляжах міста, де на свято Хрещення Господнього традиційно освячують і занурюються в воду. Усі показники у межах норми, зазначили комунальники.

За Новоюліанським календарем Водохреща у цьому році відзначатимуть шостого січня. Напередодні свята рятувальники ДСНС Київщини провели рейд на Київському морі та навчали людей безпечного поводження на воді.

До свята Водохреще у Києві та області на водних об'єктах організують 33 рятувальні пости, на яких чергуватимуть 156 рятувальників.

На початок