На Вінниччині за хабарництво судитимуть майстра лісгоспу

На Вінниччині за хабарництво судитимуть майстра лісгоспу

На Вінниччині за хабарництво судитимуть майстра лісгоспу
Прравоохоронці рахують суму хабаря, який тримав майстер лісу на Вінниччині. Фото: Вінницька обласна прокуратура

На Вінниччині судитимуть майстра лісгоспу, якого затримали під час отримання хабаря. Чоловік — співробітник філії "Іллінецьке лісове господарство" державного підприємства "Ліси України".

У серпні 2023 року він домовився з чоловіком, який хотів придбати 3 вантажівки дров без сплати грошей в касу лісництва та оформення товарно-транспортної накладної. За послугу погодився взяти від покупця 30 тис. грн хабаря, повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.

Коли завантажували третю машину дров, покупець передав майстру частину обумовленої суми коштів – 21,5 тис. грн. Під час цього його затримали на місці події правоохоронні органи.

"У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом обвинуваченому загрожує покарання у виді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців. Або ж позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років", — йдеться у повідомленні.

На початок