Вода у підземному переході Полтави: чи ліквідують підтоплення

Вода у підземному переході Полтави: чи ліквідують підтоплення

Підземний перехід на вулиці Решетилівській у Полтаві вкотре затопило після відлиги. Ремонтували його близько року тому – штукатурили стіни, міняли двері та робили ревізію системи водовідведення.

Нині спеціально коштів на ліквідацію підтоплення з міського бюджету громади не спрямовували, розповів Суспільному заступник міського голови Валерій Пархоменко. Відкачуватимуть воду працівники "ЖЕО 2".

Як затопило підземний перехід

Підземний перехід на вулиці Решетилівській у Полтаві затопило талою водою. Проблема з підтопленням в переході існує давно, каже місцева Вікторія Дрозд.

"З початку війни відразу закрився цей перехід, з першого ж дня, і з того моменту тут постійно затоплює. З маленькими дітками важко перейти дорогу. Там досить далеко перехід, і з тієї сторони тим паче", — розповіла місцева жителька Вікторія Дрозд.

Підземний перехід
Стан підземного переходу на вулиці Європейській. Суспільне Полтава

Найближчий наземний перехід через Решетилівську – за 300 метрів. Через затоплення підземного переходу люди перебігають дорогу поруч з зупинками громадського транспорту.

"Всі почали обходити там до перехрестя, там зебра є, там обходять, але це дуже довго. Деякі переходять прямо по дорозі", — повідомив місцевий житель Ян Чернець.

Хто має ремонтувати підземний перехід

Коштів спеціально виділених на ліквідацію підтоплення немає. Тому працюють у рамках тих повноважень, які в них є. Ми зараз мінімізували всі витрати поточні. Все на «Полтавський спротив», на підтримку військових", — каже заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

Підземний перехід на Решетилівській ремонтували восени 2022-го. Тоді у ньому штукатурили стіни, замінили двері та робили ревізію системи водовідведення. Такий же ремонт 2022-го робили і в переході на вулиці Європейській.

Підземний перехід
Підземний перехід на вулиці Європейській. Суспільне Полтава

"Станом на зараз в тих переходах, де є порушення санітарного режиму, а вони є майже скрізь, надані відповідні приписи від інспекції з благоустрою. І зараз ми напрацьовуємо єдиний алгоритм, який має бути застосований до всіх переходів. Привести його хоча б в гідний технічний стан, тому що, очевидно, він з водою по коліна не цікавий і підприємцям. По кожному переходу у нас буде відкрита нарада", — каже секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова.

Як повідомляв Суспільному раніше заступник міського голови Валерій Пархоменко, на ремонт обох підземних переходів 2022-го із бюджету громади спрямували понад 2 мільйони гривень.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок