На Тернопільщині проводять чемпіонат дитячої футзальної ліги

На Тернопільщині проводять чемпіонат дитячої футзальної ліги

Змагання з футзальної ліги
Змагання дитячої футзальної ліги. Фото: Володимир Ясюченя

У Теребовлі відбуваються змагання дитячої футзальної ліги Тернопільщини. Грають десять команд тринадцятирічних хлопців групи "А".

Про це Суспільному розповів співорганізатор змагань Володимир Ясюченя.

За його словами, сьогодні, 3 січня, кожна команда зіграла по три матчі. Це матч "Левів" з Бережан і "Чемпіону" з Тернополя. Команда з Бережан у цьому матчі програла.

"Вийшла цікава гра. Ми поступились з рахунком 4:1, але досягли своєї головної цілі — дали дітям можливість пограти. Розбили команду на три четвірки і всі отримали однаковий ігровий час", — говорить тренер команди "Леви" Бережани Андрій Гарас.

тренер команди Андрій Гарас
Тренер команди "Леви" Бережани Андрій Гарас. Фото: Володимир Ясюченя

Тренер команди "Чемпіон" Матвій Николайчук перемогу коментує так:

"Були моменти гольові в двох команд. Але ми краще реалізували свої моменти, тому перемога була за нами. Більше було бажання, більше було реалізації і тому ми перемогли".

Тренер Матвій Николайчук
Тренер команди "Чемпіон" Матвій Николайчук. Фото: Володимир Ясюченя

Обласна дитяча футзальна ліга стартувала на початку грудня. Змагаються 38 команд двох вікових категорій — 11 та 13 років.

"На першому етапі вони розділені на дві підгрупи "А" та "Б". Команди U-13 по 10 команд в групі "А" і "Б", а у віковій групі U-11 по 9 команд в підгрупах. На першому етапі вони грають кожен з кожним. Після чого визначаємо першу п’ятірку з групи "А" та групи "Б", які утворюють золоту лігу. Діти змагаються в одне коло, розігруючи нагороди золотої ліги", — розповів співорганізатор змагань Володимир Ясюченя.

Володимир Ясюченя
Співорганізатор змагань Володимир Ясюченя. Фото: Володимир Ясюченя

Переможців визначать наприкінці березня.

На початок