Черги на виїзд з України: яка ситуація на кордоні із Польщею

Черги на виїзд з України: яка ситуація на кордоні із Польщею

Черги на виїзд з України: яка ситуація на кордоні із Польщею
Пункт пропуску "Краківець-Корчова", червень 2022 року. Фото: Суспільне Львів

На українсько-польських пунктах пропуску, що суміжні із Львівщиною, фіксують черги легкових автомобілів на виїзд з України.

Про це Суспільному повідомила речниця Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська.

За її словами, ще до початку різдвяно-новорічних свят українські прикордонники радили громадянам, які їдуть через Республіку Польща транзитом, обирати інші пункти пропуску, які є менш завантаженими, а не українсько-польські.

"Як показує практика, з року в рік на кордоні з Польщею найбільший ажіотаж. Але громадяни самі роблять свій вибір. Пік у нас був перед Різдвом, черги були на всіх пунктах пропуску. Сягали вони близько 200 на годину у напрямку виїзду. Так само було й на в’їзд в Україну", – каже вона.

Такі самі черги були й ближче до Нового року. Також збільшилася кількість автобусів, які перетинали кордон.

"У "Краківці" та "Шегинях" автобуси перетинають кордон за електронною чергою; водії перед перетином кордону реєструються. Тому найбільше автобусів обирали саме ці пункти пропуску. Дещо менше їхали в "Смільницю", "Грушів" та "Рава-Руська", де є загальна черга", – говорить Олександра Кучковська.

Водночас 31 грудня та 1 січня був досить низький пасажиропотік. Але від учора, 2 січня, у всіх пунктах пропуску присутні черги з легкових авто на виїзд – від 20 до 150.

"На в’їзд ми черг не фіксуємо. Але, зазвичай, вони утворюються у другій половині дня", – зазначила речниця Львівського прикордонного загону.

За даними Держприкордонслужби, станом на 15:30, 3 січня, найбільша черга із легкових авто на пункті пропуску "Краківець" – на перетин очікує 180 автомобілів.

На початок