Дві скасували, дві перевірить поліція: на Хмельниччині проаналізували закупівлі в громадах

Дві скасували, дві перевірить поліція: на Хмельниччині проаналізували закупівлі в громадах

На Хмельниччині робоча група "Прозорість та підзвітність", яка діє при Хмельницькій обласній військовій адміністрації, проаналізувала чотири закупівлі за кошти місцевих бюджетів. В результаті дві закупівлі замовники скасували, ще дві детально проаналізують в поліції.

Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

За їхньою інформацією, на опрацювання робочою групою було відібрано чотири закупівлі, замовниками яких є Жванецька та Розсошанська сільські ради, а також Теофіпольська селищна рада.

"За результатами опрацьованих матеріалів, замовники скасували закупівлі на території Теофіпольської громади на суму 2 мільйони гривень. Також рекомендовано правоохоронним органам провести детальний аналіз двох закупівель — щодо придбання техніки Жванецькою сільською радою та закупівлі щебенево-піщаної суміші Розсошанською сільською радою", — йдеться у повідомленні Хмельницької ОВА.

Окремо робоча група, як повідомляють в обласній військовій адміністрації, пропрацювала питання витрат коштів, виділених з фонду ліквідації збройної агресії, під час проведення закупівлі робіт комунальним некомерційним підприємством "Красилівська багатопрофільна лікарня" Красилівської міської ради. Через певні зауваження, зазначили в Хмельницькій ОВА, відповідну закупівлю рекомендували спрямувати на вивчення аудитслужби, аби уникнути неефективних витрат коштів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок