У Тернополі вшанували загиблого бійця "Азову" Андрія Дрьоміна

У Тернополі вшанували загиблого бійця "Азову" Андрія Дрьоміна

Оновлено

У Тернополі вшанували загиблого бійця "Азову" Андрія Дрьоміна з позивним "Світляк" у день його народження. Цього року азовцю виповнилось би 42 роки. Про це розповів трьоюрідний брат воїна Володимир Петришин.

За його словами, вшанувати пам’ять захисника України прийшли рідні та друзі.

Вшанування загиблого бійця Андрія Дрьоміна
Вшанування загиблого бійця Андрія Дрьоміна. Суспільне Тернопіль

Люди, як і щороку, зібралися біля пам’ятної дошки Андрію Дрьоміну, яка розміщена будинку на вулиці Крушельницькoї, де жив воїн.

Вшанування загиблого бійця Андрія Дрьоміна
Вшанування загиблого бійця Андрія Дрьоміна. Суспільне Тернопіль

Володимир Петришин каже, після Революції Гідності Андрій Дрьомін пішов добровольцем до батальйону "Азов".

"До того він не служив ніде, був непридатний до військової служби, але дуже хотів служити. Коли потрапив до батальйону "Азов", то був на посаді гранатометника. 10 серпня у них була розвідка, вони ішли в сторону Іловайська, де натрапили на засідку і ворожий снайпер влучив у нього 5 раз".

Володимир Петришин
Володимир Петришин. Суспільне Тернопіль

Вшанувати пам’ять військового прийшла психологиня Марія Ващишин. Вона надавала психологічну допомогу родині Андрія Дрьоміна після його загибелі.

"Для них були важливі ці зустрічі, як і для інших учасників, бо на основі цих зустрічей створили громадську організацію. Вони усі познайомились одне з одним. У нас є така традиція, завжди приходжу до них на свято Степана. У них був дідусь, якого цього року не стало. Він виховав Андрія, виховав у патріотичному дусі й заклав у нього любов до Батьківщини".

Марія Ващишин
Марія Ващишин. Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, Андрій Дрьомін народився 3 січня у селі великий Глибочок Тернопільського району. Пішов на війну одним з перших у 2014 році. Був бійцем-гранатометником батальйону "Азов". Загинув у бoю біля Iлoвайська 10 серпня 2014 рoку.

На початок