Найпопулярніші короткі відео про бійців з Тернопільщини: підсумки 2023 року

Найпопулярніші короткі відео про бійців з Тернопільщини: підсумки 2023 року

військовослужбовці
Захисники з Тернопільщини. Колаж Леся Продоус/Суспільне Тернопіль

У 2023 році Суспільне розповідало історії бійців, захищають Україну від російських окупантів. Ми зібрали найпопулярніші YouTube Shorts від Суспільне Тернопіль. Арсен Дмитрик, боєць на позивний "Жмеринка" та Василь Пізняк стали героями найрейтинговіших коротких відео. Детальніше про них читайте далі у підсумковому матеріалі Суспільного.

Арсен Дмитрик

"Друже командире, почалося", — з цих слів розпочалася повномасштабна війна для командира мінометної батареї бригади Нацгвардії України "Азов" Арсена Дмитрика. Він брав участь у боях на "Азовсталі", пережив полон та теракт в Оленівці. Його коротка історія набрала понад 350 тисяч переглядів.

Боєць на позивний "Жмеринка"

Молодший сержант, командир відділення 83-го окремого батальйону тероборони на позивний "Жмеринка" на війні втратив обидві руки. До повномасштабного вторгнення працював інженером електромереж у Збаражі. Захисник родом із Житомирщини. Відео про нього має 670 тисяч переглядів.

Василь Пізняк

У 21 рік військовий Василь Пізняк на псевдо "Ваха" до початку вторгнення Росії в Україну проходив строкову службу. У травні минулого року підписав контракт зі Збройними силами України. Про це не сказав нікому, навіть батькам. Відео про захисника має 1,3 млн переглядів.

На початок