Ангеліна Калініна впевнено пройшла перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос. Вона вибила сьому сіяну

Ангеліна Калініна впевнено пройшла перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос. Вона вибила сьому сіяну

Ангеліна Калініна впевнено пройшла перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос. Вона вибила сьому сіяну WTA

23-річна українка несподівано пройшла досвідчену швейцарку.

Українка Ангеліна Калініна останньою з українок стартувала у кваліфікації Ролан Гаррос. До неї свої матчі уже зіграли Марта Костюк, Леся Цуренко та Дар'я Снігур - далі пройшла лише Костюк.

Читайте також: Костюк розбила Шинікову у першому раунді кваліфікації Ролан Гаррос

Ангеліна не була фавориткою у стартовому раунді кваліфікації Ролан Гаррос, згідно з жеребом їй випала зустріч з №7 посіву, 27-річною швейцаркою Вікторією Голубіч.

Однак з перших розіграшів Калініна довела, що списувати її з рахунків не потрібно. У першому сеті українка повела з рахунком 5:0, зробивши три брейки на подачі суперниць. Подати на сет і виграти 6:0 Ангеліна не змогла, але моментально зробила ще один брейк та виграла партію з рахунком 6:1.

У другому сеті Калініна захистила три свої подачі (програла дві), але в той ж момент змогла взяти три з чотирьох подач суперниці. Перемогу в матчі Ангеліна оформила з другого матчболу, а загалом її останній гейм видався максимально атакувальним: одразу три віннери, коли подавала на матч.

6:1, 6:3 - Ангеліна Калініна несподівано вибила сьому сіяну кваліфікації Ролан Гаррос та продовжує боротьбу за вихід в основну сітку.

Ключовий момент Калініна - Голубіч

  • Голубіч змогла взяти лише 1 з 8 своїх подач. Калініна - 5 з 8.

Ролан Гаррос. Кваліфікація. Перший раунд

Вікторія Голубіч (Швейцарія, 7) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (1:6, 3:6)

Що далі

  • Марта Костюк та Ангеліна Калініна - дві українки, що продовжують боротьбу в кваліфікації Ролан Гаррос. Матчі другого раунду кваліфікації вони зіграють у четвер, 24 вересня.
  • Наступна суперниця Ангеліни - 34-річна американка Варвара Лепченко.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start