Ангеліна Калініна впевнено пройшла перший раунд кваліфікації Ролан Гаррос. Вона вибила сьому сіяну WTA

23-річна українка несподівано пройшла досвідчену швейцарку.

Українка Ангеліна Калініна останньою з українок стартувала у кваліфікації Ролан Гаррос. До неї свої матчі уже зіграли Марта Костюк, Леся Цуренко та Дар'я Снігур - далі пройшла лише Костюк.

Ангеліна не була фавориткою у стартовому раунді кваліфікації Ролан Гаррос, згідно з жеребом їй випала зустріч з №7 посіву, 27-річною швейцаркою Вікторією Голубіч.

Однак з перших розіграшів Калініна довела, що списувати її з рахунків не потрібно. У першому сеті українка повела з рахунком 5:0, зробивши три брейки на подачі суперниць. Подати на сет і виграти 6:0 Ангеліна не змогла, але моментально зробила ще один брейк та виграла партію з рахунком 6:1.

У другому сеті Калініна захистила три свої подачі (програла дві), але в той ж момент змогла взяти три з чотирьох подач суперниці. Перемогу в матчі Ангеліна оформила з другого матчболу, а загалом її останній гейм видався максимально атакувальним: одразу три віннери, коли подавала на матч.

6:1, 6:3 - Ангеліна Калініна несподівано вибила сьому сіяну кваліфікації Ролан Гаррос та продовжує боротьбу за вихід в основну сітку.

Ключовий момент Калініна - Голубіч

• Голубіч змогла взяти лише 1 з 8 своїх подач. Калініна - 5 з 8.

Ролан Гаррос. Кваліфікація. Перший раунд

Вікторія Голубіч (Швейцарія, 7) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (1:6, 3:6)

• Марта Костюк та Ангеліна Калініна - дві українки, що продовжують боротьбу в кваліфікації Ролан Гаррос. Матчі другого раунду кваліфікації вони зіграють у четвер, 24 вересня.
  • Наступна суперниця Ангеліни - 34-річна американка Варвара Лепченко.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start