На Закарпатті міст у Тересві відкрили для вантажного транспорту

На Закарпатті міст у Тересві відкрили для вантажного транспорту

На Закарпатті міст у Тересві відкрили для вантажного транспорту
Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород

На Закарпатті 2 січня дозволили рух модульним мостом через річку Тересва для вантажного транспорту вагою до 40 тонн.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.

За інформацією відомства, таке рішення прийнято після проведених 27 грудня 2023 року випробувань мосту. Згідно результатів міст витримує зазначене навантаження і рух переправою для вантажних авто є безпечним.

"Від сьогодні, 2 січня, з 14.00 модульний міст через річку Тересва на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Біберка-Львів між населеними пунктами Тересва та Бедевля відкрито для автомобілів вагою до 40 тонн", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

На Закарпатті 24 липня обвалився міст через річку Тересва на трасі "Мукачево — Львів" в межах населеного пункту Бедевля у Тячівському районі. Внаслідок падіння мосту травми отримали п'ять людей, серед яких троє дітей.

Через кілька днів завершили встановлення важкого механізованого мосту через річку. Тимчасова переправа через річку Тересва на Закарпатті ввечері 20 жовтня опинилася повністю під водою. Пізніше її відновили.

Роботи з встановлення модульного мосту розпочали у серпні. Наприкінці листопада завершили монтаж усіх частин транспортного мосту через річку Тересва. Також 23 листопада провели тестовий заїзд автомобілів на модульному мосту.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок