Волонтерка Наталія Попова дістала поранення під час удару РФ по Харкову: "Скло позаходило під шкіру, ходити важко"

Волонтерка Наталія Попова дістала поранення під час удару РФ по Харкову: "Скло позаходило під шкіру, ходити важко"

Волонтерка Наталія Попова внаслідок ударів по Шевченківському району Харкова 2 січня дістала поранень. Ракета влучила недалеко від її будинку на вулиці Бакуліна.

Як розказала Попова Суспільному, її рани обробили. Від шпиталізації відмовилася.

Я почула звук вибуху, я встигла схопити малого і закинути його у ванну. І коли сюди вже друга ракета прилетіла, мені просто пощастило, я залетіла у ванну з ударною хвилею, з дверима, а він був закритий простирадлами. І завдяки цьому в нього була лише реакція на стрес, але він цілий.

"У мене скло позаходило під шкіру, по нозі вже подіставали, що можливо було, ходити досить важко, але багато пігулок дали від болю, тому зараз добре", — сказала Наталія.

Волонтерка Наталія Попова
Волонтерка Наталія Попова дістала поранення під час удару РФ по Харкову, 2 січня 2024 року. Фото: Олександр Ставицький/Суспільне Харків

Внаслідок удару пошкоджений волонтерський бус.

"В мене, на щастя, багато друзів. Вони приїхали забрати мене й малого. Речі, які лишилися, заберемо й поїдемо, бо завтра вже робочий день, а малий поїде завтра вранці до бабусі в інше місто", — сказала волонтерка.

"Ми повинні зробити все можливе, щоб підтримати нашу армію: донатити на ЗСУ. Я розумію, що це не останній удар по нашому місту, але повинен бути один з останніх. Тому що нам просто пощастило", — сказала Наталія Попова.

Що відомо про ракетні удари по Харкову 2 січня

Перший вибух у Харкові чули о 07:30. Другий — о 07:37, третій — о 07:41, четвертий — о 07:56.

РФ завдала удару по кількох локаціях Шевченківського району Харкова. Одна з ракет влучила поблизу житлового будинку. Внаслідок ракетних ударів загинула 91-річна жінка, у березні їй мало виповнитися 92 роки. На 18:30 відомо про 62 поранених. Сталося кілька займань.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок