Мешканцям Львівщини компенсують заміну пошкоджених внаслідок атаки БПЛА вікон і дверей

Мешканцям Львівщини компенсують заміну пошкоджених внаслідок атаки БПЛА вікон і дверей

Мешканцям Львівщини компенсують заміну пошкоджених внаслідок атаки БПЛА вікон і дверей
Університет у Дублянах, пошкоджений внаслідок атаки "шахедів", 1 січня 2023. Фото: Єлісавета Сілаєва / Суспільне Львів

Мешканцям Дублян і Білгорощі, чиє житло було пошкоджене внаслідок атаки "шахедів" в новорічну ніч, компенсують відновлення вікон і дверей. Подати документи у Дублянах можна у ЦНАПі, а до Білогорощі приїде адміністратор і допоможе з подачею.

Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Бартошик Валентина Володимирівна на своїй сторінці у Facebook.

Жителі Дублян, чиї домівки зазнали пошкоджень внаслідок нічної атаки "шахедів", отримають допомогу від міста на відновлення чи заміну вікон і вхідних дверей. Документи можна подати у ЦНАП міста Дубляни на вулиці Тараса Шевченка, 4.

До заяви треба додати акт обстеження пошкоджень, який складає представник Департаменту міської агломерації. Домовитися про проведення обстеження можна за телефоном 067 161 19 83.

У Білогорщу приїде виїзний адміністратор ЦНАПу й допоможе подати документи на місці після складання актів представниками районної адміністрації. Також мешканці Білогорощі можуть подати документи самостійно до найближчого ЦНАПу.

Із питанням щодо відшкодувань і допомоги міста можна звернутися до Служби підтримки ЦНАП за телефоном 093 297 57 95, а за номером телефону 097 400 22 88 — отримати психологічну допомогу.

Що відомо про атаку БПЛА по Львівщині у новорічну ніч

Вночі, 1 січня, у Львові було чутно звуки вибухів. Область атакували російські безпілотники типу "шахед". У музеї Шухевича та в університеті у Дублянах зайнялися пожежі внаслідок падіння уламків.

Музей Шухевича на Білогорщі — повністю зруйнований. Також пошкоджено кілька приватних будівель — повилітали вікна та двері.

У Дублянах ударною хвилею вибито вікна в гуртожитках, лікарні, каплиці та будинках. Загалом понад 60 вікон. Також в навчальних корпусах аграрного університету знищено понад 600 метрів квадратних покрівлі та перекриття.

На початок