На Полтавщині у новорічну ніч загинули троє людей: що сталося

На Полтавщині у новорічну ніч загинули троє людей: що сталося

Троє чоловіків загинули на Полтавщині у новорічну ніч
Рятувальник на місці пожежі у селі Книшівка. Фото: ГУ ДСНС у Полтавській області

Троє чоловіків загинули на Полтавщині у новорічну ніч. Це сталося у Кременчуцькому та Лубенському районах.

Загибель людини у Лубенському районі

Тіла чоловіків знайшли рятувальники на місцях загорань 31 грудня 2023-го року. Про це Суспільному розповіла речниця надзвичайників Полтавщини Світлана Рибалко.

Одне із загорань сталося у місті Пирятин. Загорілася квартира на п’ятому поверсі житлового будинку. Як розповіла Світлана Рибалко, в оселі було п’ятеро людей. Чоловік, дружина та дитина вийшли з оселі до початку займання. Вдома залишилися батько чоловіка та тітка. Остання прокинулася, коли поблизу новорічної ялинки палав вогонь. Жінка встигла вибігти на балкон.

Рятувальників викликали сусіди, які побачили задимлення. Надзвичайники евакуювали людей зі сходових клітин та за допомогою автодрабини. На місці загорання пожежники виявили тіло чоловіка, який залишався у квартирі. Він мав інвалідність і не міг самостійно пересуватися, розповіла речниця.

Жінка, яку вдалося врятувати із квартири, отримала опіки носоглотки та отруєння продуктами горіння. А причину смерті чоловіка мають з’ясувати під час судмедекспертизи. Причину займання також з’ясовують.

Загибель людей у Кременчуцькому районі

Іще дві пожежі, під час яких загинули чоловіки, сталися у Кременчуцькому районі.

У селі Книшівка виникла пожежа у літній кухні. За словами Світлани Рибалко, чоловік грівся за допомогою електрообігрівача.

На Полтавщині у новорічну ніч загинули троє людей
Рятувальник на місці загорання у селі Книшівка. Фото: ГУ ДСНС у Полтавській області

Ймовірно, через цей пристрій виникло загорання. Рятувальників на місце пожежі також викликали сусіди. На місці надзвичайники знайшли тіло чоловіка.

А у селі Комендантівка горів житловий будинок. Рятувальників про це повідомили люди, які проживали поруч. На місці надзвичайники знайшли тіло чоловіка.

На Полтавщині у новорічну ніч загинули троє людей
Будинок, якому сталася пожежа. Село Комендантівка. Фото: ГУ ДСНС у Полтавській області

Ймовірно, що причиною загорання стало паління у ліжку. Як повідомила Світлана Рибалко, біля місця, де виявили людину, були недопалки.

Причину загибелі обох чоловіків з’ясовуватимуть під час судмедекспертизи.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок