Миколаївські тхеквондисти завоювали п’ять медалей на турнірах "Південна Пальміра" та "Чорне море" Фото - Тетяна Бакоцька

Тхеквондисти з Миколаєва вперше від початку пандемії коронавірусу відновили свою боротьбу на Всеукраїнських турнірах. Про це кореспондентам Суспільного розповів президент Миколаївської обласної федерації тхеквондо Григорій Хозяінов.

Миколаївські тхеквондисти завоювали п’ять медалей на турнірах "Південна Пальміра" та "Чорне море"Фото - Тетяна Бакоцька

Із 19 по 20 вересня 2020 року в Одесі відбулися Відкритий всеукраїнський турнір "Південна Пальміра" та відкритий турнір "Чорне море".

Миколаївські тхеквондисти завоювали дві золоті, одну срібну й дві бронзові медалі: Олександра Лабузова (кадети до 51 кг) – перше місце, Сімур Мірзоєв (юніори до 63 кг) – перше місце, Олександр Смірнов (юніори до 55 кг) – друге місце, Станіслав Кравченко (молодші юнаки до 32 кг) – третє місце, Михайло Хода (юнаки до 27 кг) – третє місце. Підготували спортсменів тренери Григорій Хозяінов і Павло Жуковський.

Організатор турнірів, віцепрезидент Федерації тхеквондо ВТФ України, старший тренер чоловічої збірної Віктор Подолян розповів, що зареєструвалися до участі понад 300 спортсменів. Змагалися не лише юні учасники, а й дорослі досвідчені тхеквондисти визначили кращих у Кубку України серед ветеранів.

"Вперше після вимушеної карантинної перерви спортсмени з різних куточків України знову отримали адреналін від змагального процесу. Тому що тренування вдома – це одне, а під час змагань – все по-іншому: інша атмосфера, інші емоції та безперечно безцінний досвід", – розповів Віктор Подолян.

Турніри провели з дотриманням протиепідемічних вимог.